reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ach śpij kochanie ....

U nas znowu trochę dłuższe spanie,chyba rzeczywiście przez powrót zimy.Joaśka bardzo możliwe,że bliżej jest do mnie choć nie wiem dokładnie gdzie Maarta mieszka.Ja do domku mam niecałe 500km a do ciebie to jakieś 600-650 by było.
 
reklama
Sprawdziłam. Do Ciebie mam 572, a do Maarty 583.
Praktycznie mieszkam w samym środku drogi między Wami ;p
 
Już słyszę Victora gada coś do siebie,pewnie zaraz będzie mnie wołać bo mu się samemu znudzi.Hehe naciągną sobie biedronkę i muzyczkę słyszę.
 
Cóz mogę napisać? Łózeczko dla Mateusza w dzień nie istnieje. Może mnie "zbesztacie", ze tak pozwalam małemu, ale Mateusz uwielbia swoje lelkadełko-czyli nosidełko (część przenosna od wózka). Mimo,ze nogi mu wystają, ale On w dzień chce zasypiać własnie w nim. Tak sie cieszy jak go do niego kładę. No i wtedy jak zaśnie przkładam go do łózeczka, bo bezpieczniej niż na dużym łózku. No i jak się obudzi to jest czarna ropacz, ze leży w łózeczku. Za to wieczorem po kąpieli, wie, ze czas na łózeczko. Tam sie jeszcze pogimnastykuje, pobawi i zasypia sam w łóżeczku. Co za idnywidualista.

Właśnie teraz ma swoją długa drzemkę juz godzine. Bo ta poranna to trwała z 15 min, zdążyłam wziać prysznic.
 
Mam pytanko.
Czy wasze dzieciaczkib śpią na poduszce?
Ala od początku śpi bez poduszki i nie wiem kiedy dzieci zaczynają spać z podusią.
 
reklama
Antos spi na podusi od kiedy skonczył pół roczku, wczesniej bałam się kłaść mu poduszkę. i dpiero od niedawna nakrywam go kołderką, wczesniej spał w spiworku.
 
Do góry