reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ach śpij kochanie ....

a nasza urzadzila dzisiaj awantute o 5:30 ze juz koniec spania ... ale twarda bylam i nie zabralam jej z pokoju ... zostawilam ryczaca w lozeczku ... zabralam ja dopiero o 8 na karmienie a w miedzy czasie sobie podsypiala i budzila sie z marudzeniem ze 3 razy ... nawet do niej nie szlam bo to tylko pogarszalo sytauacje a tak sama sie uspakajala ... masakra ...
a w dzien spala 45 i 35 minut - jak na nia to malo ... wszystko zaczyna sie przestawiac ...
 
reklama
Witajcie w ten niezbyt piękny a jakże wcześnie dla mnie rozpoczęty poniedziałek. Moje "ukochane słoneczko" wstało dziś na nóżki o 4.45!!!!!!:wściekła/y: :wściekła/y: :wściekła/y: :wściekła/y:
Oczywiście ona potem zasnęła jeszcze ale ja już nie, bo musiałam wstać o 5.30 do pracy.
 
No Victor dalej wcześnie wstaje ale już bez przesady sobotniej.Teraz pobudka jest po 6 lub tuż przed a ja mam budzik na 6.10 więc jest ok.No ale przez to wczesne wstawanie wróciły dwie drzemki.
 
A u nas w drugą stronę. Kuba zawsze wstawał o 6.00 - 6.30, a dzisiaj wypił o 6.00 mleko i spał prawie do 8.00:szok::cool2:. A w dzień zazwyczaj ma jedną drzemkę ok.2 godz. Ale czasem zdarza się jeszcze, że śpi dwa razy. Wieczorem kładziemy go zawsze o 19.30.
 
U nas czasami zdarzają się takie nocki że mała przesypia całą i budzi się dopiero w okolicach 8, jeszcze pół godziny zanim do niej idę bawi się sama w łóżeczku więc mogę sobie podrzemać. Natomiast czasem zdarza się że obudzi się raz w okolicach 2 i nie za bardzo chce spać, ale po jakimś czasie zasypia, a czasem budzi się ok. 5 i wtedy jak nie dostanie mleka to już nie zaśnie. Najbardziej odpowiada mi wersja że śpi do 8 :tak: i mam nadzieje ze niedługo już tak będzie na stałe :happy:
 
Dzisiaj w nocy było tak goraco w domu ze wszyscy wstalismy o 5-30, Antos też, wiec dzisiaj zaczelismy dzien bardzo wczesnie:-) I jestem wyspana. A jak trzeba wstac do pracy o tej godzinie to się nie chce:tak:
 
A ja dzisiaj musiałam budzić Jagodę na cyca przed wyjściem do pracy.
No ale w końcu zima wróciła.

Maarta, a myślałam, że to tylko jednorazowe wybryki :)
 
U mnie w domku dzisiaj wyjatkowo goraco a na podwórku tez bedzie ciepło bo jest juz 9 stopni:tak: w zasadzie to my rano obudzilismy Antka, co prawda niechcacy :-)
 
reklama
Do góry