reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

A może Mamusie ze Świdnicy?

Hello:)
my mamy dzis wizytę, Ktg było w poniedzialek i było ok. Gin ma mi zbadac, bo cos ostatnio sluz z krwia miałam..
malutko ale zawsze:)
Ciekawa jestem jak tam moje malenstwo rośnie.. 3 tyg temu wazyla 2650g:)chyba bedzie duza baba z niej:)))

Pozdrawiam - lece na sniadanko:)
 
reklama
Bry! Matko, jak mnie w nocy brzuch bolał :-( nie mogłam się ruszyć normalnie! Nie wiem, ale chyba Młody mi się jakoś nie tak ułożył! M pomagał mi się podnieść, bo nie umiałam wstać normalnie, a sikać mi się chciało...

hhej dziewczynki
wow jak mnnie tu dawno nie było :/
z niecierpliwoscia czekam na wasze maluszki :D

Michasia juz parwie pół roku ma.
Jeszce tak z tydzien do 2 i bedzie sama siedziała. ale juz sie strasznie na nogi do chodzenia pcha łobuziak jeden.

A no, fakt, dawno nie klikałaś, ale dobrze, że sobie o nas przypomniałaś ;-):-D! Uwierz, że my już też (że się tak za nas obie wypowiem ;-)). Ale czas leci, co? Twoja córcia już pół roczku będzie miała za sobą - buziaki od nas dla Niej :-)!!! Jak już się tak na nóżki pcha to może sobie odpuści etap raczkowania :sorry:? Niektóre dzieciaczki tak mają...

Hello:)
my mamy dzis wizytę, Ktg było w poniedzialek i było ok. Gin ma mi zbadac, bo cos ostatnio sluz z krwia miałam..
malutko ale zawsze:)
Ciekawa jestem jak tam moje malenstwo rośnie.. 3 tyg temu wazyla 2650g:)chyba bedzie duza baba z niej:)))

Pozdrawiam - lece na sniadanko:)

Trzymam kciukasy za dzisiejszą wizytę i napisz koniecznie co lekarz powiedział, dobrze? Pewnie to nic strasznego i może mieć związek z nadhcodzącym porodem, ale się nie znam i chętnie poczytam co gin uważa :tak::-D! No może do 3 kg dobije, bo ileż Ci tego czasu zostało ;-)? Chociaż teraz to już tylko na masie przybiera, więc i dodatkowy kilogramik może się zdarzyć... Najważniejsze żeby była zdrowa, czego Ci życzę!


Zmykam na kawuchę, bo po dzisiejszej nocy ciężko mi funkcjonować! Pozdrawiam serdecznie i do następnego :sorry:...
 
dzis na wizycie znow mialam robione KTG, nie wiem czemu on mi tak czesto robi.. bylam w pon, teraz w czwartek i znow w poniedzialek.. Mowi, ze niby ok.. wiec mu wierze
smile.gif

Odnośnie moich wyników- to odebrałam GBS i mam PACIORKOWCA
frown.gif
bojem się
prosi.gif
dostalam lekarstwa i mam się niby niczym nie denerwować, ale wiecie jak to jest
confused.gif

Nie robil usg, wiec nie wiem co i jak,,, mam isc w pon znow na ktg i na usg...
 
Hejka! Chyba mi się syndrom wicia gniazda już włączył :-p:-)... Najgorsze jest to, że na wieczór i zasnąć przez to nie mogę i w efekcie dziś poszłam spać około 01.00 w nocy, ale pokoik Oliwki już gotowy - jedną drzemkę, dzienną, już w nim zaliczyła, część kabli pochowanych i kojec w salonie dla Maleństwa stoi :-D. Niestety przez to wszystko mam twardy brzuchol od wczoraj... Ale wcale nie zmusza mnie to do siedzenia na czterech literach :baffled:

dzis na wizycie znow mialam robione KTG, nie wiem czemu on mi tak czesto robi.. bylam w pon, teraz w czwartek i znow w poniedzialek.. Mowi, ze niby ok.. wiec mu wierze
smile.gif

Odnośnie moich wyników- to odebrałam GBS i mam PACIORKOWCA
frown.gif
bojem się
prosi.gif
dostalam lekarstwa i mam się niby niczym nie denerwować, ale wiecie jak to jest
confused.gif

Nie robil usg, wiec nie wiem co i jak,,, mam isc w pon znow na ktg i na usg...

Zupełnie nie znam się na polskiej opiece nad ciężarnymi i może tak częste ktg jest normą :eek: z reszta jeśli wszystko z Maleństwem oki, to nie masz się czym martwić a przynajmniej posłuchasz jak serduszko pracuje :sorry:. No a co do paciorkowca to sluchaj lekarza i przyjmuj lekarstwa! Przecież wie co robi! Strasznie mi brakuje tutaj takich badań przed porodem. Ja się długo zmagałam z infekcją grzybiczną, która też dla dzidziusia nie jest bezpieczna i dzięki temu, że byłam w Polsce to się jej pozbyłam, bo poszłam do swojego gmerka, zbadał, wymaz zrobił globulki przepisał i teraz jest już gicior! Tutaj pewnie dopiero po porodzie dostałambym jakiś antybiotyk i Młody tyż :baffled::eek: paranoja jakich mało... Wiem, że łatwo się pisze i mówi, ale staraj się nie przejmować - wykryto go, leczysz go i do porodu na pewno będzie już wszystko oki! Rozumiem, że stąd ta krew w śluzie? A powiedz mi, jak Twoje Maleństwo z aktywnością? Daje Ci czasem odpocząć czy kopie bez ustanku?

Miłego weekendu życzę. Nasz będzie na pewno pracowity, bo musimy do końca się porozkładać w nowym mieszkanku... Pozdrawiam, narka :sorry:
 
hello
I jak Krycha -juz wypakowani? Mieszkanko już "poukładane"?
Ja wczoraj byłam u gina, KTG zrobione, wszystko gra, narazie Niunia siedzi i chyba nie ma ochoty wyjśc:) Termin z Usg 6wrzesnia .. "mala" ma okolo 3400-3700g. Mam nadzieje, że nie będzie ważyła ponad 4kg..:)
Dziś mnie strasznie czyści, ale nie mam sie czym przejmowac bo i moją mame też ;) a ona do porodu się nie szykuje hehe, chyba cos zjadlysmy.. srednio się czuje wiec lece zrobić sobie herbatkę:)

MisiaM- śliczna biżuteria:)
 
Hejka! Prawie tydzień neta nie miałam, ale widzę ruch tu słabiutki i nic nie straciłam :sorry2:

MisiaM, powiem Ci, że cudne są Twoje dzieła :tak:! Owocnego handlu życzę :-)!!! A jak się córcia miewa?

Mpik82, i jak walka z paciorkowcem? Pogoniłaś to paskudztwo w cholerę? Jak się czujesz?


Zmykam, bo muszę cosik zjeść ;-)! Miłego dzionka życzę i udanego weekendu, pozdrawiam :blink:
 
Hej Piekne.

Misia dzisiaj konczy 6 mieisiecy. masakra jak to zleciało.
Dziś w nocy przebił sie pierwszy ząbek. Narazie taka szpileczke widac :)

Moze sie spotkamy w multy beby kinie w któras srode we wrocławiu??
Ale to chyba dop jak sie na spokojnie powykluwacie i robaki podrosna.
 
Cześć Dziewczyny! Ja również jestem ze Świdnicy, termin porodu mam na Wigilię :)
Chodziłyście może do szkoły rodzenia na Konopnickiej? Co możecie powiedzieć o prowadzącej, pani Ewie Kotuli ? Pozdrawiam słonecznie :)
 
reklama
Coś mnie tkneło żeby tu jeszcze zaglądnąć i proszę jak się rozpisały :-) w końcu!

hello
I jak Krycha -juz wypakowani? Mieszkanko już "poukładane"?
Ja wczoraj byłam u gina, KTG zrobione, wszystko gra, narazie Niunia siedzi i chyba nie ma ochoty wyjśc:) Termin z Usg 6wrzesnia .. "mala" ma okolo 3400-3700g. Mam nadzieje, że nie będzie ważyła ponad 4kg..:)
Dziś mnie strasznie czyści, ale nie mam sie czym przejmowac bo i moją mame też ;) a ona do porodu się nie szykuje hehe, chyba cos zjadlysmy.. srednio się czuje wiec lece zrobić sobie herbatkę:)

MisiaM- śliczna biżuteria:)

Jeszcze w dwupaku jestem, choć już mi ciązy ten stan jak nie wiem :baffled:... Ale cierpliwie czekam, bo co innego mi zostało ;-)! Tak, w końcu udało mi się okiełznać bałagan w mieszkaniu i w szafach przede wszystkim :-p, bo wiadomo, że przy dziecku codziennie sprzątać trzeba, ech... Nawet sobie w końcu torbę do szpitala spakowałam, jeszcze tylko kilka toaletowych dupereli muszę dorzucić i gotowe! Duża ta Wasza córcia już :szok: nie sadziłam, że aż tak przybierze na wadze... Kurczaki, a ja nie mam pojęcia ile mój Szkrab waży, bo tu nikt tego nie sprawdza :dry:! Życzę, mimo wszystko, jak najmniej bolesnego porodu i bezproblemowego! A właśnie, czy Ty będziesz rodziła ze znieczuleniem czy bez? No i na który szpital się zdecydowałaś? Zdrówka życzę, oby Wam szybko przeszło! No i może w Twoim przypadku to jednak zapowiedź porodu ;-)?

Hej Piekne.

Misia dzisiaj konczy 6 mieisiecy. masakra jak to zleciało.
Dziś w nocy przebił sie pierwszy ząbek. Narazie taka szpileczke widac :)

Moze sie spotkamy w multy beby kinie w któras srode we wrocławiu??
Ale to chyba dop jak sie na spokojnie powykluwacie i robaki podrosna.

Rany, to dzisiaj???? No to wszystkiego najlepszego i wielki buziak dla Maleńkiej :-D!!! No i ogromne gratulacje z powodu pierwszego ząbka, teraz to jak grzybki po deszczu będą pewnie wychodzić ;-). Co do spotkania to nie dość, że rozpakować się musimy, dzieciaczki podrosnąć też muszą to jeszcze ja muszę w najpierw do Polski wrócić, bo z Irlandii troszkę daleko ;-):tak::-D

Cześć Dziewczyny! Ja również jestem ze Świdnicy, termin porodu mam na Wigilię :)
Chodziłyście może do szkoły rodzenia na Konopnickiej? Co możecie powiedzieć o prowadzącej, pani Ewie Kotuli ? Pozdrawiam słonecznie :)

Witamy, witamy!!! Ależ piękny termin, Wigilia, hm... Śliczny prezent sobie sprwiliście, gratuluję :tak::-):-)! Niestety nie pomogę co do szkoły rodzenia, gdyż pierwszego dziecia też rodziłam w Irlandii i w ogóle nie uczestniczyłam w takich zajęciach, zdałam się na instynkt i położną, która odbierała poród i jakoś poszło, ale może reszta mamuś ma jakąś wiedzę na ten temat :sorry2:! I jak się czujesz? To Twoja pierwsza ciąża?
 
Do góry