reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

A może Mamusie ze Świdnicy?

reklama
Dzień dobry :-D:-D:-D

Mpik82, muszę przyznać, że wózeczek wygląda na bardzo wygodny :sorry2:! A jak z jego wagą? Lekki jest? Wiesz, no terminy mam trzy - 30.08, 05.09, 09.09, więc pod koniec sierpnia muszę już być w gotowości ;-)! Ale widzę, że Ty masz termin coraz bliżej mojego, a nawet wcześniej z okresowego :-), ale najważniejsze żeby dzieciaczki zdrowe się urodziły i żeby siedziały w brzuszkach (choć to mało wygodne dla nas) jak najdłużej :blink: A jak Ty się czujesz?

No a ja dziś byłam na kotroli w szpitalu. Jak zwykle ciśnienie, ktg i krótki wywiad aaaa i jeszcze mnie na badanie krwi, nie wiem po co, wysłali, hm...


Milego dzionka życzę i pozdrawiam serdecznie :sorry2:
 
krycha co do wozka to tak
  • podwozie - stalowo-aluminiowa rama z super elastycznym zawieszeniem (waga ramy - 9,8kg),
  • sztywna gondola dla niemowlęcia (waga gondoli - 4,2kg),
  • nadwozie spacerowe z możliwością wpinania przodem lub tyłem do kierunku jazdy (waga części spacerowej - 4,3kg),
Ja nastepna wizyte mam 30lipca bedzie 34t2d:) i ciekawe czy zrobi mi ktg bo jeszcze nie mialam.
Termin z OM mam na 8ego,, ale ostatnio wlasnie cos mowil ze 02.. zobaczymy:)
zaczynam sie juz stresowac eh Dzidzia caly dzien szaleje w brzuchu, najbardziej jej sie podoba jak leze,, siedziec za bardzo nie moge bo dostaje kuksance pod zebra:) ehh lobuziara:)
pozdrawiam
 
Witam :-D! Sen mnie łamie, najchętniej zakopałabym się pod kocyk, ale se ne da...

krycha co do wozka to tak
  • podwozie - stalowo-aluminiowa rama z super elastycznym zawieszeniem (waga ramy - 9,8kg),
  • sztywna gondola dla niemowlęcia (waga gondoli - 4,2kg),
  • nadwozie spacerowe z możliwością wpinania przodem lub tyłem do kierunku jazdy (waga części spacerowej - 4,3kg),
Ja nastepna wizyte mam 30lipca bedzie 34t2d:) i ciekawe czy zrobi mi ktg bo jeszcze nie mialam.
Termin z OM mam na 8ego,, ale ostatnio wlasnie cos mowil ze 02.. zobaczymy:)
zaczynam sie juz stresowac eh Dzidzia caly dzien szaleje w brzuchu, najbardziej jej sie podoba jak leze,, siedziec za bardzo nie moge bo dostaje kuksance pod zebra:) ehh lobuziara:)
pozdrawiam

Wygląda na to, że ciężki nie jest i dobrze! Nasz waży 10,5 + (jak już będzie Krawaciątko na świecie) 1,5 kg drugie siedzisko. Ale dzięki pompowanym kołom łatwo i przyjemnie się prowadzi i Wasz również powinien iść jak masełko ;-)! A co do terminów to powiem tak i tak nie da się tego przewidzieć, no chyba, że przenosisz i na wywołanie Cię wezmą (czego nie życzę oczywiście!). Powodzenia na wizycie tego 30.07 i wsłuchaj się dobrze w odgłos pracującego serduszka (ja zawsze uronię łezkę podczas ktg :sorry2:...)

Miłego dnia życzę i zmykam na kawę, bom nietomna ;-)
 
Dzień dobry! Nie dość, że cały tydzień mi zleciał jak nie wiem to jeszcze weekend :dry:, ech... Dobrze, że już niedługo kolejny i to trzy - dniowy :-p;-)!

Miłego dzionka życzę i pozdrawiam :-)
 
Hello:)
ja mało siedze na necie, odkad przyjechala moja mama:-) Mężuś wyjechał do Gdyni, wraca 16ego i mamuska z grecji przyjechala, by mi towarzystwa dotrzymać, zebym sama nie była- zostaje do ok 24wrzesnia:)))
w czwartek byłam u doktorka - moja niunia wazy ponad 2,5kg i termin z usg 31sierpnia- w 34,1d byla duza jak na 36,4d tak mi gin powiedzial.. mam nadzieje ze ten termin to tak duuzo nie bedzie mi się przesuwał:) he
a jak u ciebie???
 
Bry :-)! W końcu mam chwilkę do poklikania paru słów ;-)! Właśnie jestem po przeprowadzce i jeszcze do końca nie ogarnęłam wszystkiego, ale szczęśliwa jestem, że mam to już za sobą! Ogólnie źle w domu nie wygląda, tylko lepiej szafek nie otwierać :-p:-D:-D, ale powoli, powoli i z tym się uporam...

Hello:)
ja mało siedze na necie, odkad przyjechala moja mama:-) Mężuś wyjechał do Gdyni, wraca 16ego i mamuska z grecji przyjechala, by mi towarzystwa dotrzymać, zebym sama nie była- zostaje do ok 24wrzesnia:)))
w czwartek byłam u doktorka - moja niunia wazy ponad 2,5kg i termin z usg 31sierpnia- w 34,1d byla duza jak na 36,4d tak mi gin powiedzial.. mam nadzieje ze ten termin to tak duuzo nie bedzie mi się przesuwał:) he
a jak u ciebie???

No to super, że mama do Ciebie przyleciała! I, że zostanie na sam początek to też bardzo dobrze :tak: będziesz mogła troszkę odsapnąć po porodzie! Ło rany, jak Ci się te terminy zmieniają :szok::-D teraz z zapartym tchem będziesz czekała na każdy! Cierpliwości życzę!!!! Ja, szczerze mówiąc, mam już tak niewielkie jej pokłady, że nie wiem jak jeszcze ten czas przetrwam, ech! Ale damy radę, nie ;-)?

No dobra, zmykam! Pozdrawiam serdecznie, miłego dzionka i do klikania :-)
 
reklama
hhej dziewczynki
wow jak mnnie tu dawno nie było :/
z niecierpliwoscia czekam na wasze maluszki :D

Michasia juz parwie pół roku ma.
Jeszce tak z tydzien do 2 i bedzie sama siedziała. ale juz sie strasznie na nogi do chodzenia pcha łobuziak jeden.
 
Do góry