reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

a co mówi waga..

Ojojoj;) Jak ja Wam zazdroszczę tak małego wzrostu wagi:) Ja w sumie przytyłam nie jakoś gigantycznie, no ale jednak 11,5 kg, a tu jeszcze prawie 3 miesiące.... tak bardzo nie chcę przekroczyć 15kg. Wkońcu nie objadam się , a jak mnie już ssie w żołądku to wypijam szklaneczkę mleczka;) No nic poczekamy zobaczymy.....
 
reklama
ja póki co na wagę nie wchodzę,bo pewnie znów mnie oszuka ;) poczekam do wizyty u gini-czyli do przyszłego poniedziałku,że też to ważenie zawsze po weekendzie wypada,w dodatku jak Meżuś gotuje..
 
A u mnie dzis na wadze 71kg ;D , przed ciaza bylo 66kg, wiec niby przybralam tylko 5kg, ale to zmylka, bo na poczatku ciazy schudlam i wazylam 64,5kg wiec od tamtej pory nabralam 6.5kg :D

A tak wlasciwie to jak Wy liczycie nadliczbowe kilogramy? Dodajac kg wlasnie do wagi sprzed ciazy? Czy jesli schudlyscie na poczatku, to moze dodajac kg do tej wagi do ktorej najpierw zeszlyscie? Pytam, bo wlasciwie nie bardzo wiem jak mam odpowiadac gdy ktos mnie pyta ile przytylam ;)

 
Chyba nieważne czy schudłaś na początku ciąży - wyjściową wagę masz tą sprzed ciąży i już :) Bardzo mało utyłaś. Ja już mam 8,5 :)
 
nie wytrzymałam i wyciągnęłam wagę z łazienki,póki co jakieś 0,5 kg na plusie (po śniadanku oczywiście :) ) czyli bez sepcjalnych zmian,jakieś 8 kg do przodu :)
 
A u mnie znowu mniej niż było ;) dziś rano przed śniadankiem 76,5 więc znowu poniżej 8 kilosików ;D
Ciekawe dlaczego ta waga tak się waha,no i dlaczego w poprzedniej ciąży przytyłam 18 kg!!!! a jem w zasadzie podobnie... ::)
 
ja się ważyłam wczoraj i 71 kg! 14 kg do przodu! ale po mnie jakoś tego nie widać! :)
 
a ja dzisiaj zasuwam do ginki, moze usg mi zrobi i zobaczę dzidzię, no i pewnie się dowiem ile ważę. coś mi się wydaje, że dobijam do 70 kg (przed 56,5 kg) . wychodzi na to, że w ciągu ostatniego miesiąca przytyłam prawie 4 kg, aż się boję co lekarka na to. a podobno wcale nie widać... brr... gdyby nie trzeba było wchodzić na wagę samopoczucie byłoby o wiele lepsze i nawet bym nie wpadła na to, że tyle kilogramów mam w nadmiarze ;D
 
reklama
Własnie wróciłam od gina i kurde 2 kg do przodu buuuu czyli teraz juz jest 69 kg.
Jak tak dalej pójdzie to moze naweti do 80 dobije hihihi.
Chyba trzeba skonczyc z drozdzówkami z budyniem na sniadanko ;D
 
Do góry