reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

a co mówi waga..

a ja mam jak Margolis, ciągle muszę mieć cos w żołądku bo jak choc malutki głód to od razu mnie mdli
 
reklama
No to tylko Wam pozazdroscic. Ja juz przytylam 1,5kg. Ale to tempo typowe dla mnie. W ciazach przytylam po 16 i 14kg. Nie malo, wiem. Nadal mialam cosik do zrzucenia. Mdli mnie ale jesc tez sie chce. W dodatku jadlabym mnostwo...
Slodkie umiarkowanie, bez szalenstw, ale skrzydeka KFC nie sa "cieniutkie"... A na ich punkcie mam swira w tej ciazy - nie jadlam ich ponad rok do tej pory!
 
A mi się zachciało parówek. Obrzydlistwo wiem! Ale nic na to nie poradzę. Jadłam niby delikatne cielęce ale i tak mnie brzuch rozbolał. :p
 
Wiecie co? wyszlo,że ten gips wcale dużo nie waży :( bo zważyłam sie dziś bez gipsu i żadna tam rewelacja ;D
Musze sie zważyc rano bo tak zawsze robiłam,nawet z gipsem to może będzie lepiej.
Inaczej by oznaczało,że wracam do normy ;D,a może wcale jej nie zgubilam?
 
eh.. no i wróciłam do normalnej wagi sprzed ciąży.. buuu szkoda.. zwłaszcza, że muszę się pilnowac i nie przyttyć nic wiecej - mam nadciśnienie..
 
A po mojej ostatniej wizycie u gina okazalo sie ze w sumie od poczatku utylam 1kg czyli zgubilam gdzies te pol co nadrobilam na poczatku...
Aga, wiem jaki to stres kiedy sie ma nadcisnienie w ciazy. Przechodzilam to z Marcinkiem. No i nie mozna tyc skokowo za bardzo....
 
Ja po poprzedniej ciąży nie wrócilam do formy więc zaczęłam z nadwyżką i chyba powoli dalej się posuwam w góre ;)
 
u mnie na razie bez zmian i mam nadzieję ze bedzie powolutku, bardzo powolutku szło do góry
 
U mnie co dzien jest 100 gramów więcej i wcale mnie to nie cieszy bo przy takim tempie do końca ciązy przytyję 28 kilosów!!!!! a przeciez pod koniec ciąży przybiera się najbardziej ;)
Więc chyba muszę znowu wieczorkiem lżejsze posiłki wprowadzić,albo więcej ruchu :laugh:
Chciaż mam wrażenie,że jak się nie ruszałam to chudlam,a może to mięsnie wiotczały??? ;D
 
reklama
U nie waga też na razie bez zmian z czego bardzo się cieszę. Jak chce mi się coś zjeść to mam do wyboru dużo owoców w domu i lekkich przekąsek, choć czasem mam niedpartą ochotę np. na czekoladkę wiec też sobie pozwalam i na takie grzeszki.
 
Do góry