reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

9 tydz ciąży plamienia

reklama
No nie mogę.. zamiast biec na izbę przyjęć albo innego lekarza to pyta na forum.. Ludzie, co z wami? Dziecko będzie krwawiło to też najpierw na forum wejdzie, na pewno mamuśki lepiej pomogą jak znachor :v
 
@Ewelina271990 ważne jest też czy krwawienie jest aktywne. Ja plamilam 1,5miesiąca, ale to nie była "swieza" krew. Lezalam plackiem i minęło. Ogólnie takie krwawienia okolo 16tc-20tc mijają. Potrzebna jest cierpliwość. Ja brałam konskie dawki progesteronu(duphaston, zastrzyki prolutex i luteina). A miałaś robiony posiew? Za taki stan rzeczy mogą być też odpowiedzialne bakterie, krwiak, którego nie widac albo cos sie odkleja...

07.01.2018 czekamy na Ciebie Zosiu
 
Nick do Ciebie pasuje...dziewczyna napisała ze była kilkakrotnie badana. Przy krwawieniach wskazane jest leżenie najlepiej tylko do toalety lub nawet tego nie wolno. A juz na pewno nie zrobi Jej dobrze jeżdżenie sto razy po mieście... Sama bylam w takiej sytuacji plamilam przez 1,5miesiąca nie było za bardzo wiadomo dlaczego. Byłam w szpitalu i u różnych lekarzy. Myślisz że nie pisalam na forum? Poświęć chwilę, żeby prześledzić wątek a jeśli nie masz czasu lub chęci zastanów się nad tym czy piszesz sensownie...

07.01.2018 czekamy na Ciebie Zosiu
Pojechanie na najbliższą IP to dla Coiebie łażenie po mieście? Biedna ta Twoja dzidzia..
 
@MarudaT i akurat bezczelnoscia jest mówienie "ze moja dzidzia jest biedna". Nie masz pojęcia ile poświęciłam dla tego dziecka, które się jeszcze nie urodziło. Więc jeszcze raz apeluje: myśl zanim coś napiszesz.

07.01.2018 czekamy na Ciebie Zosiu
Bezczelnością jest, że strofuję ludzi za pytanie się o tak ważne rzeczy obcych ludzi na forum? jak ja bym miała taką sytuację to biegałabym od lekarza do lekarza a że trzeba leżeć i się oszczędzać? Taksówki, znajomi, rodzina, a przede wszystkim raz jeszcze taksówki. Nie stać Cię na 20zl za taksówkę to jak chcesz dziecko utrzymać? A jak Cię stać, to nie masz wymówek poza lenistwem.
 
Właśnie Ciebie się pytam co miałaś na myśli, jeśli dziewczyna była na IP?! Koniec dyskusji, widzę, że forum zamiast pomagać służy hejterom. Będę rozmawiać z adminkami co z tym zrobić...

07.01.2018 czekamy na Ciebie Zosiu
Dokładnie, forum jest od pomocy kiedy jesteśmy czegoś pewni i informacje, których udzielamy nie stanowią zagrożenia dla płodu/matki/dziecka. Ponieważ lekarzy tu jest może z pięciu to reszta osób wypowiadających się w kwestii krwawienia w czasie ciąży może zrobić krzywdę swoimi sugestiami czy analizami przyczyn etc. Porozmawiaj z adminkami, żeby nie pozwalały pisać każdemu co mu slina na język przyniesie w tak ważnych kwestiach.
 
"Kur... ręce opadają. " i już wiem z jakim człowiekiem a raczej typem człowieka mam do czynienia. Przyszła matka dziecka a już nie wspomnę że po prostu kobieta i takie zachowanie, ech, poezja :)
 
Już Ci napisałam, że nie życzę sobie komentowania mojej sytuacji. Jest w Tobie tyle jadu i nie potrafisz przyjąć zwykłej krytyki, że nie chciało Ci się przeczytać co autorka napisała, że szkoda moich nerwów. Nie szanujesz drugiego człowieka, takim jesteś typem... Także bądź tak miła i skończmy tę bezowocna dyskusję, w której wielokrotnie mnie bezpodstawnie oskarżyłas. To na pewno nie pomoże autorce wątku.

07.01.2018 czekamy na Ciebie Zosiu
Masz rację, czas zakończyć tę sprzeczkę zanim znowu padną jakieś wyszukane słowa z marginesu słownika, których nie używają ludzie kulturalni, opanowani tudzież bogaci językowo.
 
reklama
Do góry