reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Witam dziewczynki
Ja jestem cała nerwowa mieli do mnie dzownic z uczelni kiedy obrona a tu cisza szkal mnie trafi pewnie zadzwonia jutro i powiedza ze w srode co oni sobie mysla :angry::angry::angry::angry: jestem jak na szpilkach jutro tam zadzwonie i mam naadzieje ze czegos sie dowiem wrrrrrr

Aga wszystkiego naj naj naj dla Andrzeja
Szafirku strasznie mi przykro przytulam Cie mocno a jaka mialas ostatnio bete o ile spadla moze jeszcze jest jaksa nadzieja?
wsztskie dziewczynki pozdrawiam goraco:-)
 
a ja sie kompletenie rozregulowalam przez to nocne pisanie magisterki od kilku dni siedze do 5 rano przed kompem i gram w pasjansa bo spac nie moge potem spie do 14 jestem juz na siebie wscikla m mniel mnie dzis wyrzucic z łózka ale powiedzial ze bylam nieprzytomna i nie wiedzialam co sie na swiecie dzieje i mowi ze mnie juz nie lubi ;-)
 
reklama
Do góry