reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

matkoooo.... jak ja bym już chciała się starać... no,ale póki co ciągle coś wypada :-(
Zależy mi teraz na tym, zeby szybko zaciążyć, bo boję się, ze coś mi do łba strzeli i się rozmyślę... :sorry2::sorry2::sorry2:
Ostatnio często myślę o tym, żeby przenieść się na studia na zagraniczną uczelnie :zawstydzona/y:
No, ale skoro teraz w tym wieku mam takie problemy z donoszeniem dzidziusia, to nie sądzę, żeby z czasem to się polepszyło samo z siebie.... Może być wręcz odwrotnie:dry::dry: Tym bardziej, ze lekarze się dziwią, że z moimi wynikami badan nie mam problemu z zachodzeniem w ciążę, a podobno powinnam :sorry2::sorry2:
Ale analizując wszystko bardziej zależy mi na tym, żeby być mamą niż naukowcem :tak::tak:
 
reklama
Pewnie że najważniejsze żeby było zdrowe, a po porstu ludzka ciekawość co będzie? Faceci chyba tak mają że chcieli by sie zabawkami pobawić:-)U mnie w poprzedniej ciąży też sie nastawiał na chłopaka a jak okazało sie ze będzie dziewczynka to szalał i kupował dziwne obranka:-)chyba tak już tatusiowie mają
 
daa to my mmay tak samo :sorry2: ja juz bym chciala dzidzie ajka tak sie kloce z myslami swoimi wieczorami z rozumem podejrzewam to coraz czesciej noca chce zaczekac do slubu a pozniej mi przychodzi teraz czesto dosc czy by w ogole narazie nie odpuscic sobie, nie rozstac sie z forum i odsapnac rok moze dwa :eek: mam takie mysli ale nie chce isch miec i chce jak najszybciej miec dzidzie pod serduszkiem... tylko niech u mnie te cholerne wyniki przyjda i niech beda dobre bo jajo zniose a jkabedzie owu to by mnie musieli zamknac do wiezienia zebym meza nie blagala o wojsko :sorry2:
a jak mąż by mi nie dal a ja bym wyla to bym chyba strzelila focha i byms ie nie odzywala z miesiac :(
 
Dopadły mnie mdłości. Nawet paluchy do piwa, które dotąd pomagały nie pomagają. Brzuch od picia wody mam jak bania. Pracować mi się zupełnie odechciało, a pracy jak na złość mnóstwo. Jeszcze 1,5godz...
 
Piszecie o tym badaniu prenatalnym - a was lekarz na nie kierował, czy sam robił i na czym ono polega i kiedy trzeba je zrobić?
Agu_ska, kierował o tyle, że powiedział, że pora na jego zrobienie.
Chodzi o usg robione między 11t a 13t6d, kiedy można oszacować ryzko wystąpienia wad genetycznych (m.in. zespołu Downa), no i ogólne sprawdzenie czy maluch rozwija się poprawnie.

Moglabym do was dolaczyc???
Witaj!!! :-)
 
reklama
Witam ja też tylko na chwile wczoraj w kinie spoko, niestety mój M ma problemy depresyjne dostał awans ale go to chyba przerasta, ja czuje się w tym związku jak facet, i już nie wiem co mam robić żeby mu humor poprawić.Za tydzień mam wizytkę u endokrynologa, profilaktycznie zaczęłam brać acard, w sumie to żaden hormon w moim organizmie idzie swoim tokiem mnie już to tak wq.... że sama dostane na głowę, a ten zamiast troszkę mnie wspierać to ja go muszę.Buziaki
 
Do góry