reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Żłobki w Krakowie

Na państwowe czasem czeka się i 2 lata dlatego warto chyba wcześniej zapisać do przedszkola już! a co do żłobka niedaleko wieliczki to przy wielickiej ( przystanek dworcowa) jest fajny żlobek z tego co wiem to w planach są też grupy przedszkolne a teraz zaczynaja półkolonie dla przedszkolaków. Polecam ul Siemomysła 30 Świat według Gucia :-)
 
reklama
szukam opinii na temat beztroskie dzieciństwa na Turniejowej... do rtyski napisałam na priva, rozumiem ze ona ma złe doświadczenia... ale moze ktoś coś jeszcze wie na temat tego żłobka? bardzo proszę... chcę posyłać tam Zosie na 2-3 godziny dziennie, zeby troche z dzieciakami innymi pobyła ...
 
czy ktoś wie czy w nowej hucie są prywatne żłobki (najlepiej z grupami przedszkolnymi)? jakie w ogóle są ceny takich żłobków? tzn. ile wynosi czesne, ile płaci się za posiłki?
 
cześć,
Czy słyszałyście o żłobku w Krakowie który jest otwarty także w weekendy, najlepiej żeby można tam było płacić na godziny,
będę wdzięczna za info
 
Miałam tam praktyke pielęgniarską, jakiś czas temu już ale bardzo pozytywnie odebrałam ten żłobek. Panie kompetentne, dzieci miały fajne zajęcia w ciagu dnia, sporo czasu spędzały na powietrzu. Teraz sama probuje wcisnąć syna do żłobka, nie tego co prawda (z uwagi na lokalizacje) ale gdybym mieszkała bliżej to na pewno nie miałabym oporów żeby go tam posłac.
 
Kto zna jakieś żlobki prywatne w śródmieściu? Nie wiem jak z miejscami w samorządowym nr 1. Ma ktoś jakies doswiadczenia zwiazane z tym zlobkiem?
 
reklama
Hej,
A czy czyjeś dziecko chodzi może do klubu malucha Kubuś i Przyjaciele? Powoli przekonuję samą siebie, że moje dziecko poradzi sobie w klubiku i rozglądam się za odpowiednim. Akurat oddział na Os. Akademickim bardzo odpowiadałby mi lokalizacyjnie. W grę wchodzą także ewentualnie kluby na Olszy. Ma ktoś jakieś doświadczenie? Będę wdzięczna za radę, bo to dla mnie naprawdę baaardzo trudna decyzja.
 
Do góry