reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Żłobki w Krakowie

reklama
Jordgubbe, dzięki za radę, choć akurat Kolorowej Przystani nie biorę pod uwagę. Poza wspomnianym Kubusiem i Przyjaciółmi rozważam jeszcze Malutkowo, w którym już byłam i zrobiło na mnie dobre wrażenie i Bezpieczny Domek. Tego ostatniego jeszcze nie odwiedziłam. Zależy mi na tym, by klub była kameralny, dla niewielkiej liczby dzieci.
A jak Twoja córcia zaaklimatyzowała się w żłobku i ile miała, kiedy ją tam wysłałaś? No i czemu zrezygnowaliście z klubiku?
 
Witam,

Moje dziewczynki (starsza 2 latka, młodsza 8m-cy) najprawdopodobniej od września 2012 dostaną się do żłobków nr 33 (Żółkiewskiego) i nr 19 (Świtezianki) :)

Obydwa żłobki sprawiają bardzo dobre wrażenie, personel, z którym miałam do czynienia był niezwykle miły i teraz zastanawiam się, który wybrać ...
Czy ktoś ma aktualnie dzieci w którejś z tych placówek i mógłby coś doradzić ??? Będę wdzięczna za opinie :)
 
Jordgubbe, dzięki za radę, choć akurat Kolorowej Przystani nie biorę pod uwagę. Poza wspomnianym Kubusiem i Przyjaciółmi rozważam jeszcze Malutkowo, w którym już byłam i zrobiło na mnie dobre wrażenie i Bezpieczny Domek. Tego ostatniego jeszcze nie odwiedziłam. Zależy mi na tym, by klub była kameralny, dla niewielkiej liczby dzieci.
A jak Twoja córcia zaaklimatyzowała się w żłobku i ile miała, kiedy ją tam wysłałaś? No i czemu zrezygnowaliście z klubiku?
Witaj.
Ja też zastanawiam się nad posłaniem synusia do żłobka i właśnie Malutkowo biorę pod uwagę z powodu bliskiej lokalizacji. Byłam tam z dzieckiem i Oluś był zachwycony, nie chciał wracać do domu :)
Będę też składała w marcu papiery do państwowego przedszkola nr 14 ale tam z dostaniem się ciężko...
Jakbyś miała jakieś informacje na temat Malutkowa to proszę daj znać...
W Kolorowej Przystani tez byliśmy ale za daleko mamy do tego miejsca. Ogólnie wrażenie na plus.
 
MamaOlusia, byłabym szczęśliwa, gdyby moja Hania nie chciała z klubu do domku wrócić, ale obawiam się, że nam to nie grozi... Ja ostatnio zrobiłam wstępny rekonesans mailowy w trzech klubach w Hucie - Kubuś i Przyjaciele, Akademia Skrzatów i Mini Pysie. W przyszłym tygodniu postaramy się odwiedzić powyższe i zobaczymy, jak wrażenia. Boję się, ale trzeba wreszcie się odważyć.
W Malutkowie podobało mi się to, że dzieci miały swobodny dostęp do zabawek i kadra wydawała się bardzo OK. Jakoś Kolorowa Przystań nie zrobiła na mnie najlepszego wrażenia. No ale to moja subiektywna ocena po jednej krótkiej wizycie.
 
reklama
Ja się zniechęciłam do Kolorowej Przystani tym że mielibyśmy tam za daleko a druga sprawa to otwarta furtka i ruchliwa ulica obok :szok:, płynąca rzeczka naprzeciwko...fakt to była zima i dzieciaki bawiły się w domu ale jakoś mnie to zniechęciło. Warunki ok, właścicielka też niemiłe wrażenie na mnie zrobiła :)
I zdecydujemy się raczej na pewno na Malutkowo.
 
Do góry