reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Żłobek, niania, przedszkole

Marti - na pewno bedzie dobrze. I jestem pewna ze jak bedzie zostawac z Piotrusiem to bedzie mu pozwalala zwiedzac mieszkanie ;-)
Ja nadal jestem bardzo zadowolona z Jasiowej opiekunki :-)
 
reklama
W poniedzialek Jasio znowu zacznie byc u swojej niani :-) Mam nadzieje ze jej nie zapomnial :szok:

Betka - jak tam Marianka w zlobku??? Jak z posilkami i usypianiem????
 
z tego co wiem,to żłobkowe zupki bardzo mariance smakują-zjada całą miche,jaka dostaje :-D
a co do usypiania,to pojęcia nie mam,ale pewnie ją usypiają o jakiejś tam godzine.natomiast w domu mala zasypia kiedy chce,ja tam jej lulac nie będę.
 
Myszko w wakacje możecie robić takie spotkania "towarzyskie" z nianią, zawsze mozęsz przeciez wpaść do niej na kawę pogadac chociaż na pół godziny raz na jakis czas, przypuszczam że sie lubicie itd wiec i pogadać będize o czym ;-)

My na etapie szukania nowej niani :-( strasznie mi przykro, mam totalny mętlik w głowei, nei wiem co mam robić :-( Przypuszczam że jesli do wtorku nikogo nei znajdę to wchodzi w grę akcja żłobek :-( byłąm juz sie wstępnie dowiadywac, kompletnie sobie tego nie wyobrazam... :-(
 
Marti - popytaj sasiadek swoich - moze ktoras z nich by sie zajela Piotrusie, albo ktoras zna kogos kto by sie nadawal :tak:
Spotkania a niania mozna robic oczywiscie w czasie wakacji, ackzolwiek znajac zycie to wakacje spedze u rodzicow...
No, ale moze Jasiowi zostanie przyzwyczajenie do opiekunki i bedzie dobrze :-)
 
myszko, a ja mysle, ze jesli Jasio ja tak polubil to nawet po dwoch miesiacach bedzie dobrze:tak: Moze bedzie potrzebowal kilku dnia na aklimatyzacje, ale mysle,ze sie obejdzie bez lez i strachow, tymbardziej,ze duzy chlopczyk juz z niego bedzie:tak::-)

a co to za opiekunka,? bo ja nawet nie wiem? W jakim wieku?
 
reklama
Do góry