reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zdrowie,wychowanie i rozwój naszych dzieciaczków

Francisław też chętnie podciąga się za rączki i od jakichś 2 tyg ładnie trzyma główkę leżąc na brzuszku:tak:
 
Ostatnia edycja:
reklama
A nie zmieniłaś żarełka ostatnio?? Nie jesz czegoś innego? Z piersią jest tak, ze szybkość trawienia mleczka jest również zależna od tego co zjesz.
ja jem wszystko-dosłownie,nie piję tylko napojów gazowanych, ale podjadam troszkę czekolady, kapustę też próbowałam

kupki na szczęście nie sprawiają mu żadnego problemu, brzuszek jest miękki
 
Estragon, a Ty wyjeżdżałaś, no nie? Zmiana klimatu też tak mogła wpłynąć na małego. I nie mówię o prawdziwej zmianie klimatu typu Egipt, tylko po prostu wyjazd w inne miejsce.
 
Estragon, a Ty wyjeżdżałaś, no nie? Zmiana klimatu też tak mogła wpłynąć na małego. I nie mówię o prawdziwej zmianie klimatu typu Egipt, tylko po prostu wyjazd w inne miejsce.
generalnie wyjazd spowodował zmianę zachowania, a kupki nie mógł zrobic już jakieś 3 dni przed wyjazdem, dopiero na drugi dzień się udało

A przez pierwsze 3 dni miałam niezły hardcore:baffled:, dobrze, że byłam z mamą i siostrą, bo bym nie wyrobiła, non stop chciał byc na rękach i dużo marudził, nowe miejsce, nowe twarze,brak taty, za dużo wrażeń, myślałam, że będę po tych 3 dniach wracac, no ale na szczęście wszystko wróciło do normy:sorry: i zostaliśmy dłużej niż planowaliśmy początkowo:tak:

a wracając do kupek, to w czwartek planujemy szczepic, więc podpytam pediatry:tak: zastanawiałam się czy nie dopajac np wodą
 
Estragon jesli chodzi o kupki to tez moja mala nie robila przez 2-3 dni ale z tego co wiem to tak sie zdarza w tym okresie:-)
Pochwale sie troszke swoja dzidzia, otoz gaworzy jej slowko to ,,a gu,, ciagle go uzywa do tego mruczy jak jej spiewam...aaa kotki dwa...:-), podnosi sie na przedramieniach i trzyma glowke lezac na brzuszku, poza tym jest kochana ciagle sie usmiecha no chyba ze cos jej nie tak to zaczyna marudzic a do tego wykorzystuje moje rece wiec postanowilam kupic nosidelko
12477574_1024.jpg
kolor granatowy.
Poza tym slini sie strasznie a dzis zauwazylam ze ja chyba dziasla swedza, bo strasznie zaczela plakac i ciagle raczki ma w buzce:eek:
Mirjam wstaje o 6:00 i rozmawia z aniolkami:-D bo ja drzemie w tym czasie, musze przyznac ze jeszcze nie wstala z placzem tylko z usmiechem wita nowy dzien:-)
Ale na skrobalam, narazie to wszystko hehe
 
mam pytanie do tych mam których pociechy miały katarek: co stosowałyście? oprócz wody morskiej czy soli fizjologicznej...
muszę mojemu małemu kupić coś na katar i nie wiem co...
Martina ja stosowałam nasivin jak miała ok miesiąca

do kiedy zamierzacie dawać dzieciom wit. K?? do końca 3 miesiąca czy dłużej??? bo mały dzisiaj kończy 3 miesiące mam jeszcze 10 szt. ampułek z wit. K i nie wiem czy dalej ją kupować czy dawać już tylko samą wit. D...
Ja teraz na mm ale jak karmiłam cycem to pediatra kazała wybrać tylko 1 opakowanie

Pochwale sie troszke swoja dzidzia, otoz gaworzy jej slowko to ,,a gu,, ciagle go uzywa do tego mruczy jak jej spiewam...aaa kotki dwa...:-),
moja Oleńka też mowi agu a ja się cieszę bo mam na imię aga:-)

My byliśmy w piątek na szczepieniu,Olinka dzielnie to zniosła waży 5900 i 61 cm.Kolejne szczepienie 18 września
 
Ja tez z malutk bylam w piatek na szczepieniu strasznie plkala a jak zobaczyla na kontroli pediatre(mezczyzna) to sie tak rozplkala ze szok...kochaniutka moja....ja tez na jego widok bym sie poplakala.
Moja Mirjam wazy 5090 a ile cm to nie wiem bo nie mierzyl jej sama to musze zrobic ale tez ok tylu ma:)
A wlasnie a jak dziewczyny szczepicie na rotawirusy i pneumokoki?
 
reklama
Do góry