reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zdrowie,wychowanie i rozwój naszych dzieciaczków

Witam
my juz po wizycie u neurologa
Od poniedzialku zaczynamy rehabilitacje
Jestem załamana po wylewach nie ma sladu ale za to boczne komory sie powiekszyly:no: maly ma malenkie wodoglowie, mam czekac i obserwowac a to jest jak czekanie na wyrok.............
Asieńko, trzymam kciuki za małego. Wiem, że się zamartwiasz. Nasz Kubuś też ma powiększone komory boczne i jeszcze torbielkę w główce, więc wiem co to znaczy. Na pewno wszystko będzie dobrze. Trzymaj się.
 
reklama
Asieńko, trzymam kciuki za małego. Wiem, że się zamartwiasz. Nasz Kubuś też ma powiększone komory boczne i jeszcze torbielkę w główce, więc wiem co to znaczy. Na pewno wszystko będzie dobrze. Trzymaj się.


Bede trzymala kciukaski za Twojego Kubusia
torbielki ma dwie i na szczescie obydwie zmniejszaja swoja objetosc

Dziewczyny dziekuje za slowa otuchy:tak: :-(
 
A jaką dawkę podajesz ? Bo na ulotce jest napisane 0,5 ml powyzej miesiąca,tylko nie wiem jaka jest dawka poniżej miesiąca:-(

Aga, teoretycznie Infacolu nie powiino sie podawać poniżej 1 miesiąca. Tak jest napisane na ulotce. Jednak w środę nam pediatra powiedziała, że możemy stosować i Jagoda już czwarty dzień dostaje.

asiaq - trzymaj sie, musisz byc teraz twarda. oby to czekanie szybko minelo i wszystko dobrze sie skonczylo. trzymam kciuki za zdrowie maluszka.
 
Ostatnia edycja:
Ja podaje mojej Espumisan równo jak skończyła 4 tyg...
Ale muszę stwierdzić że mało co jej te krople pomagają:( a niestety herbatka z kopru jej nie smakuje...kupie może jeszczę tę granulowaną bo ona jest słodka może jej podpasuje??
 
Ja podaje mojej Espumisan równo jak skończyła 4 tyg...
Ale muszę stwierdzić że mało co jej te krople pomagają:( a niestety herbatka z kopru jej nie smakuje...kupie może jeszczę tę granulowaną bo ona jest słodka może jej podpasuje??

Julita moja też tej ziołowej nie słodkiej nie chciała. A tą z Hippa granulowaną polubiła :) Chociaż też nie od razu.
 
Wy dajecie te herbatki tak zapobiegawczo? Bo ja nic nie daję małej poza mlekiem...

Alis musisz swojej niuni dawać herbatkę, albo przegotowaną wodę. Dziecko na mleku modyfikowanym musi być przepajane czymś. Zaraz zaczniesz mieć problem z twardymi kupami. Ja też przez pierwszy tydzień nie podawałam i się zaczęło. Kup sobie rumianek i koper włoski w aptece, bądź te granulowane z hippa.
 
reklama
asiaq,asia k,elwias dziewczyny musicie być dobrej myśli.Trzymam kciuki za wasze dzieciaczki
U
nas ta opuchlizna z piersi zeszła,ale za pepewina jeszcze nie odpadła zastanawiam się czy kupić ten octenisept ale w szpitalu mówili ze on nie jest taki skuteczny jak spirytus a jak u was sie dziewczyny sprawdził
A kolek mała nie ma tylko ma zaparcia zanim się załatwi to się trochę napłacze a tak to w miarę grzeczna.No i wczoraj zauważyłam ze ta szczepionka pierwsza u niej na rączce jest zaczerwieniona i gulka biała się zrobiła to ta pierwsza po urodzeniu u was dziewczyny tez tak dzieciaczki maja?
 
Do góry