reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zdrowie,wychowanie i rozwój naszych dzieciaczków

reklama
No i wczoraj zauważyłam ze ta szczepionka pierwsza u niej na rączce jest zaczerwieniona i gulka biała się zrobiła to ta pierwsza po urodzeniu u was dziewczyny tez tak dzieciaczki maja?

u nas najpierw nic nie było, a dziś zauważyłam, że się zrobiła czerwona kropka, ale nie ropieje jeszcze więc nic nie robimy
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
u nas na początku było czerwone, a teraz podeszło ropką, ale ja tez słyszałam, że z tym sie nic nie robi, więc nie ruszamy. W środę rano będzie u nas pediatra to sie dopytamy na wszelki wypadek
 
Dziewczyny ja mam w książeczce zdrowia wpiętą informację aby miejsca szczepienia starać sie nie moczyć, nie dotykać i niczym nie smarować... ma się zrobić ropiejący strupek, który w końcu się zagoi i pozostanie mała blizna...
na ważeniu lekarka tylko prosiła aby zwrócic uwagę by w dniu szczepienia nie było ropki bo wtedy trzeba opóźnić szczepienie o tydzień... może byc strupek lub zaczerwienienie
 
asiak --> na pewno wszystko będzie dobrze, wchłonie się, mój kolega jak był malutki też to miał i wierz mi że nie pozostawiło to żadnego śladu - dowiedziałam się przypadkiem od jego mamy jak sobie kiedyś pogadałyśmy, a wtedy - tzn 30 lat temu medycyna była duużo w tyle.

Dziewczyny kiedy można stosować jakieś krople na kolkę,lekarz mi powiedział,że powyżej miesiąca, a ja juz się męczę:-( Na spacer strach wyjść,bo nie wiadomo,czy wtedy nie złapie.
Na razie kazał mi kupić infacol,czy ktoś może stosował ?

no ja zastrzelę - ale stosuję od 3 tygodnia sab simpleks najpierw 10 kropli co drugie karmienie, a teraz po 15 kropelek przy każdym karmieniu i dopiero ta dawka z ulotki ( 15 kropli co karmienie) w 100% pozbawiła małego kolek - śpi jak aniołek i zero problemów, wcześniej dawałam bobotic zgodnie z zaleceniami - 4 razy na dobę po 2 krople i to nic nie dawało, a herbatek jak już wcześniej pisałam do dzioba nie weźmie za skarby świata.
 
asiaq,asia k,elwias dziewczyny musicie być dobrej myśli.Trzymam kciuki za wasze dzieciaczki
U
nas ta opuchlizna z piersi zeszła,ale za pepewina jeszcze nie odpadła zastanawiam się czy kupić ten octenisept ale w szpitalu mówili ze on nie jest taki skuteczny jak spirytus a jak u was sie dziewczyny sprawdził
A kolek mała nie ma tylko ma zaparcia zanim się załatwi to się trochę napłacze a tak to w miarę grzeczna.No i wczoraj zauważyłam ze ta szczepionka pierwsza u niej na rączce jest zaczerwieniona i gulka biała się zrobiła to ta pierwsza po urodzeniu u was dziewczyny tez tak dzieciaczki maja?
U nas octenisept się świetnie sprawdził i do pępka i do krocza po porodzie, tak więc ja polecam.
 
reklama
Do góry