reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zdrowie,wychowanie i rozwój naszych dzieciaczków

my dziś idziemy pobrac krew na tsh, boshheee, żeby się tylko syrenka nie włączyła.

Wczoraj podczas rozbierania Małego do kąpieli zauważyłam na lewej rączce z tyłu wielki na 0,5 cm bordowy wystający krwiaczek. Przypuszczam, że coś musiało Go ugryźc, tylko, że taki odczyn może świadzyc o uczuleniu:/// Teraz się martwię.
A w ogóle można coś podawac odczulającego dziecku w razie uczulenia?
 
reklama
ja tylko wieczorem, około 10 kropelek,
w ciągu dnia też się mały męczy, ale nie chcę brzuszka przyzywczajac

Ja chyba będę na dzień stosować, bo na noc jest spokój o dziwo. Wczoraj w dzień mi dała tak popalić, ze szok. Bałam się nocy. Ale widocznie tak się zmęczyła, ze spała jak suseł!
 
to możliwe, mój różnie, ale z reguły koło 20 zaczyna akcje, próbuję cycem uciszyć,ale kończy się to targaniem mojej brodawki i strasznie boli
 
Dziewczyny, ja już nie mam siły... Tosia śpi w ciągu dnia TYLKO 2-3 godziny, i tak np dziś jak wstała o 15 to do tej pory nie śpi - i daje koncerty.. nie wyrabiam,...
kurcze a jak śpią wasze maluchy?
 
Malina, Jagoda sobie sama ustaliła plan dnia. Wstaje tak ok. 8:00 lub 9:00. Do 12:00 lub 13:00 podziwia świat. Jak nie zasnie lub bardzo marudzi to bierzemy ją wtedy na spacer, a jak zaśnie, to spacer jest później. Na spacerze zwykle śpi. Po spacerze jeszcze chwilkę dośpi (góra do 17:00) i potem jest aktywna do wieczora (zasnęła przed chwilą). czasem nawet do 22. W nocy karmienie 3 razy - ok. 24:00, 3:00 i 6:00. Chociaz czasami zdarzają się takie dni, że jak zasnie ok. południa, to cały dzień śpi, tylko na karmienie sie budzi.

A może Tosia kolki ma, że tak płacze i spać nie może?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry