reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zdrowie,wychowanie i rozwój naszych dzieciaczków

Julita tez strasznie sie balam jak to bedzie z tym zasypianiem po odstawieniu od piersi,bo przeciez nie bylo innej opcji jak zasypianie na cycu wlasnie.
no i po odstawieniu zaczal mala usypiac tata,ja ja ewidentnie podraznialam swoja obecnoscia.oczywiscie nie bylo rozowo od poczatku,mala lamentowala,wzywala mnie (ona tez z tych ciezszych przypadkow uzaleznienia mamowego:tak:),ale w koncu zaczelo sie robic coraz lepiej.teraz tatus ja bierze za raczke,ona mi kiwa papa i daje calusa i ida do sypialni.chwile czytaja bajeczki i ogladaja projekcje na suficie,pozniej tata wychodzi i mala zasypia:happy2:
no ale zajelo nam to jakies 3 miesiace.
konsekwencja i systematycznosc i efekt murowany:-)
powodzenia zycze
 
reklama
super, że u Was takie postępy dziewczyny :-):-):-)


my wielkimi niebłagalnymi krokami zbliżamy się do pożegnania smoczków.
Tzn ja się psychicznie przygotowuję bo może być ciężko z zasypianiem:baffled: Niestety młody na drugi dzień przegryzł smoczki i już guma odpada więc nie będę ryzykować ani wydawać pieniędzy na kolejne smoki.
Muszę tylko poczekać jak będę mieć kasę bo kupie mu w zamian jakiegoś pluszaka typu podusia, bo on straszny pieszczoch i liczę, że nowa rzecz ułatwi mu rozstanie ze smoczkiem:tak:
 
Nadia też zasypia w ciszy w swoim pokoju przy cycu, na razie nie odstawiam,bo mi wygodnie.Nadia potrafi też zasnąć bez cyca,gdy zostaje z tatą,a ja wychodzę wieczorem:-p
 
Ola na razie zasypia z calym zestawem typu smok,misiek i pielucha:rofl2:w sumie chyba juz czas zeby powoli odstawiac niektore akcesoria (najbardziej smoka)ale tak mi sie nie chce:no::zawstydzona/y:ale jak pisze elwi sama najpierw musze sie do tego nastawic psychicznie:tak:
 
u nas Tomek zasypia przy mnie i tylko przy mnie tulimy się śpiewamy kołysankę, on się odwraca na brzuszek i zasypia :-)


a z innej beczki Tomek miał w nocy 39,5 gorączki :szok: prawie parzył, taki gorący był:baffled:
co dziwne spał, nie płakał, nie marudził, o 5 rano w ciemnościach postanowił, że chce się bawić:sorry2: ale jeszcze do 7 pospaliśmy. o 7 rano miał już 38,2.. nie wiem skąd i czemu, teraz już ma 37,1 więc jest ok :-)
 
reklama
Nadia też zasypia w ciszy w swoim pokoju przy cycu, na razie nie odstawiam,bo mi wygodnie.Nadia potrafi też zasnąć bez cyca,gdy zostaje z tatą,a ja wychodzę wieczorem:-p

Agnieszka ja jestem zmuszona odstawić, choć jest to dla mnie cholernie trudne, nawet nie zdawałam sobie sprawy, brakuje mi tego jak wieczorem ona się do mnie przytulała...wieczorem jest najsmutniej:-(, ze mija coś co już nigdy więcej nie wróci.
Muszę zacząć przyjmować leki na refluks bo nie poradzę sobie z gromadzeniem żółci:no:

Myślę że do końca listopada uda się nam zakończyć etap cycolenia
 
Do góry