reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zdrowie,wychowanie i rozwój naszych dzieciaczków

reklama
no i niestety :-( wykluło się
wróciliśmy od lekarza, Tomek ma 40 stopni gorączki, po podaniu ibumu po 2 godz temp. rośnie z powrotem:szok:
ma zapalenie gardła i lekko krtani.
dostał antybiotyk
i mam podawać na zmianę ibum i paracetamol, aby zbić gorączkę...
mały wygląda tragicznie leży jak zdechły na sofie i ogląda bajkę...
 
no i niestety :-( wykluło się
wróciliśmy od lekarza, Tomek ma 40 stopni gorączki, po podaniu ibumu po 2 godz temp. rośnie z powrotem:szok:
ma zapalenie gardła i lekko krtani.
dostał antybiotyk
i mam podawać na zmianę ibum i paracetamol, aby zbić gorączkę...
mały wygląda tragicznie leży jak zdechły na sofie i ogląda bajkę...
ojeje biedny Tomuś...zdrówka!!!!!!!!!!!!1
 
Biedny Tomuś :zawstydzona/y: - zdróweczka dla Słoneczka życzę.

A my zrobiliśmy badania krwi i moczu, bo teściowie nie dali spokoju. Z nerkami wsio o.k. Jedyny plus z tych badań, że dowiedzieliśmy się, iż w moczu Jachoo ma dużo fosforanów. Czyli sprawdziło się, to co trąbiłam od dawna mojej mamie - za dużo mięcha. Jasiek miał codziennie danie mięsne. Tylko w weekendy jak ja mu gotuję, to starałam się eliminować mięso, ale te 5 dni to i tak za dużo. Lekarz jak zobaczył wyniki, to o nic nie pytał, tylko mówi - ograniczyć mięso i czekoladę. Akurat czekolada nas nie dotyczy, bo Jasiek jej fanem nie jest, ale tego mięcha za dużo. W sumie dobrze, że wyszło w badaniach, bo moja mama teraz ma czarno na białym i w końcu coś do niej dotarło.
 
reklama
Do góry