reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

zdrowie,wychowanie i rozwój naszych dzieciaczków

u nas male postepy: lena zaczyna powtarzac sylaby i przybierac pozycje do raczkowania ale cwaniara robi to tylko wtedy kiedy mysli ze nikt jej nie slyszy i nie widzi ;P
 
reklama
Opinie o tym jakoby szczepionki powodowały autyzm u dzieci biorą się stąd, że ta choroba (autyzm) najczęściej ujawnia się kiedy dziecko ma mniej więcej właśnie rok. Wtedy też szczepi się na odrę, różyczkę i świnkę, a że jedno zbiega się z drugim stąd ten mit...
Ja się zastanawiam czy szczepić w 13 miesiącu, być może zaszczepię ale priorixem nie mmr.
 
Ja Weronike szczepiłam Priorixem i zadnych skutków ubocznych nie miala.I na razie nie chorowała na odrę,świnke czy różyczke.Zosię tez chcialabym zaszczepic Priorixem i dodatkowo przeciw ospie tylko ze względu na powikłania jakie moze powodowac.
 
Hey :-)
uh laski ja z zapytanie czy wasze dzieciaczki maja problemy z kupką? Mój Fifi robi raz na 2 dni, nie siłuje się ni nic, po prostu tak raz na 2 dni robi, bączki idą normalnie, daję mu jabłuszko i soczki czy wodę ... staram sie sama wcinać warzywa czy owoce, ale nie wiem co dalej. Dzisiaj ta kupka była taka skromniejsza i bardziej zbita.... nie twarda, ale też nie taka ciapowata... eh nie wiem czy to normalne...
 
chciałam dzisiaj zarejestrować Antka do poradni rehabilitacyjnej i niestety do końca roku już nie zapisują a na nowy też nie bo nie mają jeszcze kontraktu, jakaś porażka

Wampi zdrówka dla Cypcia... my nie mamy juz ciemiączka, zarosło
 
Hey :-)
uh laski ja z zapytanie czy wasze dzieciaczki maja problemy z kupką? Mój Fifi robi raz na 2 dni, nie siłuje się ni nic, po prostu tak raz na 2 dni robi, bączki idą normalnie, daję mu jabłuszko i soczki czy wodę ... staram sie sama wcinać warzywa czy owoce, ale nie wiem co dalej. Dzisiaj ta kupka była taka skromniejsza i bardziej zbita.... nie twarda, ale też nie taka ciapowata... eh nie wiem czy to normalne...

Moja od kiedy się urodziła robi jedną kupkę na 2 dni, nie ma w tym nic niepokojącego ani nienormalnego także nie martw się :)
 
niedawno wrocilismy od lekarza
Wiki zapalenie oskrzeli ,właśnie usnał....
Ola zapalenie gardelka,i meeeeeeeeega katar,na szczescie osłuchowo czysto.ale za to mega marudna,nie chce usnąć mimo ze chce sie jej spac:-(Wampi u Oli tez oczko ropieje od razu przy katarze.Dostaliśmy Dicortineff do kropienia oczu i noska
 
reklama
wampi agulam, zdrówka dla dzieciaczków..

flintolinka, jak karmiłam tylko piersią to była kupka raz na 6-7 dni..
teraz mamy kilka dziennie- przez ząbki, ale myślę, ze jeśli nie męczy się i nie wysila to nie masz co się martwic
 
Do góry