reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zdrowie,wychowanie i rozwój naszych dzieciaczków

julita a Maja robi twarde kupki? dlatego to napięcie?
Jonasz ma tylko takie śmieszne skupienie na twarzy i rozszerza nozdrza, ale on wiecznie robi rzadziochy :-D
 
reklama
julita a Maja robi twarde kupki? dlatego to napięcie?
Jonasz ma tylko takie śmieszne skupienie na twarzy i rozszerza nozdrza, ale on wiecznie robi rzadziochy :-D

właśnie nie są twarde...wcześniej miała nawet problemy z bączkami ale od kiedy daję Biogaię jest lepiej tylko ten sam moment kiedy kupkę robi jej dokucza...
 
a dziewczyny, co do kup ... u dzieciaków karmionych piersią?
Czy nadal macie kupy "rzadziochy" i tak 3-5 razy dziennie????
Bo Tośka takie właśnie wali i trochę się obawiam, czy to nie biegunka...ale byłoby to dziwne mieć "wiecznie" biegunkę (objawów odwodnienia nie ma)
Ja byłam przekonana, że teraz już powinna robić kupkę 1 na dzień lub 2 dni, a tu klopssssssss............ :-)
 
Tak Was kiedyś czytałam i czytałam o skokach rozwojowych, ząbkach itp i głupia miałam nadzieje, że mnie to ominie:/
Kiedyś któraś z Was pisała, że ktoś jej podmienił dziecko- mam ochotę napisać dokładnie to samo.
Nie wiem co z małą. Budzi się z płaczem, je i płacze, po jedzeniu chwilę się pobawi i znowu płacze, odłożona do łóżeczka zaraz w ryk a przecież lubiła się w nim bawić. W nocy ciągle się budzi, co 2 godziny jest głodna.
Czy to zęby czy to skok rozwojowy nie wiem -ale niech już wszystko wróci do normy :/

A co do kupek to Lenka również sie skupia przed kupą. Śmieje się śmieje nagle powaga napina brzuszek i leeciiii. Czasem po paru minutach jeszcze doprawia a raczej dokupcza więc nie spieszę się ze zmianą pieluszki;)
 
malina takie kupki i w takich ilosciach sa zupelnie normalne. u nas tez do samego konca karmienia piersia tak bylo, tez sie czasami zastanawialam czy nie za rzadkie i nie za czesto ale wszedzie pisza ze ok. zmienilo sie dopiero po wprowadzeniu mm.
 
a dziewczyny, co do kup ... u dzieciaków karmionych piersią?
Czy nadal macie kupy "rzadziochy" i tak 3-5 razy dziennie????
Bo Tośka takie właśnie wali i trochę się obawiam, czy to nie biegunka...ale byłoby to dziwne mieć "wiecznie" biegunkę (objawów odwodnienia nie ma)
Ja byłam przekonana, że teraz już powinna robić kupkę 1 na dzień lub 2 dni, a tu klopssssssss............ :-)

Filip tylko na cycu i podaobnie jak u Tosi, koło 3 - 4 rzadkich kupersonów dziennie:baffled:
 
Malina jak pytałam lekarza jak często Mały może kupkę robić to mi powiedział że co karmienie piersią może być. Z kolei nam juz się tak od kilku tygoni skończyło, teraz robi co 2-3 dni trochę zgęstniałą i to też dobrze, po prostu układ pokarmowy zaczyna dojrzewać. :-) No i "wali" strasznie śmierdzące bączki brrrr ;-)
 
reklama
ja wczoraj dalam leniuszkowi herbatke koperkowa, pierwszy raz bo mialam jakas jedna saszetke z hippa. nie dosc ze to obrzydliwe w smaku to jeszcze caly dzien puszczala baki i nie wygladala na zadowolona. never ever.
 
Do góry