reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zdrowie,wychowanie i rozwój naszych dzieciaczków

A jak to jest ze śmiechem u Waszych maluszków, czy śmieją się w głos długo, czy są to pojedyncze odgłosy typu hyy?
Hanusia śmieje się ostatnio często na głos. Najwięcej jak ją rozbieram do kąpania :-D i uwielbia jak się jej delikatnie dmucha w szyjkę (chichra się wtedy, aż w całym domu słychać:laugh2:). Może Andziak spróbuj jakiejś zabawy dla takich maluszków.
 
reklama
Mój tez jeszcze na głos się nie smieje,ale jak jest szczęsliwy to piszczy z radości.

Mój klocek dwa tygodnie temu ważył niecałe 8 kilo.Z ubrań mi wyrasta ekspresowo,niektóre na 74 są na styk.A kolejne szczepienie tą 6w1 mamy w przyszłym tygodniu.
 
U nas ciemiaczko dla mnie niewyczuwalne wogole,pani doktor stwierdzila,ze jest,
a ze male to juz taka jej uroda.
Wiolan dzieki za info,my wlasnie vigantol mamy:-(,czyli juz nie mamy.i znowu musze czekac az mi ktos z Polski nowe kropelki przywiezie eh.
ale sprawdzalas nr serii i date wazności?? jesli jest ta okreslona w tym zarzadzeniu, to na pewno nie podawaj ich więcej... jutro sprobujemy sie z aptekarka dowiedziec, czy ta substancja mogłaby byc w jakimś nawet minimalnym stopniu niebezpieczna dla dziecka.... a ja się pytalam w aptece czy mają jeszcze te partie, babka mi powiedziała, że w hurtowniach ani w aptekach w naszych okolicach nie ma na razie Vigantolu....
ciekawe kiedy będzie i jak dawac dzieciom.. pewnie sa tez inne firmy...
 
Osz kurna.. My tez na Vigantolu :baffled:
Wiolan daj znac jak dowiesz sie czegos wiecej, mam nadzieje ze nie trulam dotychczas swojego dziecka :eek:

Nikita gdzie macie przychodzie? Huciana?
 
A jak to jest ze śmiechem u Waszych maluszków, czy śmieją się w głos długo, czy są to pojedyncze odgłosy typu hyy?

Jonasz już od dawna śmieje się w głos, ale on jest ogólnie bardzo rozbawionym dzieckiem i uśmiech mu praktycznie z twarzy nie schodzi.. no do czasu jak się oczywiście marudzenie i płaczki zaczną :/
 
reklama
Do góry