reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Zdrowie naszych maluszków

Enka, pociesz się, że dzieci mają naprawdę duże problemy a nasze mają tylko alergię. Da się z tym żyć. A nasze pociechy mają wszystko rodziców,ręce nogi, są zdrowe fizycznie i na umyśle. A to najważniejsze.
 
reklama
No widze ze jakas epidemia biegunkowa byla nas naszczescie ominela. Co do brzydkiego zapachu moczu to proponuje zrobic posiew i to szybko (juz w sumie dawno o tym pisalyscie wiec pewnie nieaktualny temat) ale jak mocz zmienia zapach moze to swiadczyc o bakterii w moczu i trzeba to jak najszybciej wyleczyc bo nieleczona moze uszkodzic nerki.
U nas znow katar kaszel ... wraca do nas jak bumerang
 
enka a jak karmisz piersią to jesz mleko i przetwory? Bo ja nie mogłam. Też by była reakcja alergiczna.

Buziaki dla młodej!!!!!

dziękuję za buziaki :)
No niestety nie jem bo własnie młoda uczulona na krowe jest, zamiast tego np mleko kozie, problem z białym serem mam bo u mnie w sklepie nei ma bialego koziego ale nic jakoś daję radę :) zresztą na szczęście ja nie byłam mleczna (mleko tylko do kawy)
 
Livii a Michaś nie ma alergii? Ala swojego czasu, ciągle kasłała. Jak ustaliliśmy co jej jest, narazie jest spokój. Właśnie, - boję się rozpoczęcia roku przedszkolaczki. Jak zacznie mi znowu przynosić do domu choroby, będzie tragedia. Ala zaraz się rozłoży.

Dziewczyny a co dajecie alergikom na krowie mleko w zamian za "krowę" - jajka przepiórcze, mleko kozie?
 
No nic mi na temat jakiejkolwiek alergii u niego nie wiadomo .Mysle ze jest jakis przeziebiony chociaz dziwne jest to ze kaszle tylko jak spi ale z drugiej strony moze dlatego ze wtedy mu z nosa splywa na gardlo
 
Livii a Michaś nie ma alergii? Ala swojego czasu, ciągle kasłała. Jak ustaliliśmy co jej jest, narazie jest spokój. Właśnie, - boję się rozpoczęcia roku przedszkolaczki. Jak zacznie mi znowu przynosić do domu choroby, będzie tragedia. Ala zaraz się rozłoży.

Dziewczyny a co dajecie alergikom na krowie mleko w zamian za "krowę" - jajka przepiórcze, mleko kozie?

fredka dobre - za krowę jaja przepiórcze!!!!!!!!!!!!!!!!!:-D:-D:-D

tak ja przepiórcze ale nie za krowę tylko za kurę:)))):-);-) a dzisiaj robiliśmy próbe żółtka jaja kurzego - na razie objawów brak!!!


UWAGA!!!!!!!!!!!!!!!!
Dla mam alergików uzgodnijcuie z alegrologiem możliwość najbliższego szczepienia. Silne uczulenie na białko jaja kurzego jest przeciwskazaniem do szczepienia !!!!!!!!!!!!!!!!! ( 13 m-cy świnka odra rózyczka)!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Ostatnia edycja:
A moj maluszek strasznie odparzyl sobie siusiaka i jajuszka,poczatkowo wygladalo niegroznie,ale dzis musielismy sie udac do lekarza,bo nic nie schodzilo (sudokrem,linomag,alantan itp.).Pediatra przepisala masc "wlasnej roboty"-dopiero jutro do odbioru,a dzisiaj kazala posmarowac clortimazolum.
Zmieniamy malemu czesto pieluszki,wietrzymy pupe,wiec nie wiem skad sie to przyplatalo,moze bogatsza dieta??
Macie jakies sposoby na to ustrojstwo?
 
reklama
Do góry