reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Zdrowie naszych maleństw- wizyty u lekarzy,szczepienia i wszystko z tym związane:)

reklama
Aga brak słów i ręce opadają jeśli chodzi o wczesne wspomaganie...ja w pracy też niejednokrotnie zalecam różne formy pomocy których nie można realizowac bo nie ma gdzie....a jeden psychoteraeuta w poradni przypada na tysiące dzieci:(:(:(
tylko dlaczego Opole może? trza się chyba tam przeprowadzić...
a jeszcze wam powiem że w moim miescie jest porażka ze zorganizowaniem czegoś dla maluchów-na fitness z dzieckiem chodziłąm przez jakis czas sama w porywach przewinęły się jeszcze dwie osoby, ogłoszenie o bobomigach- jestem podobno jedną z 2 chetnych wiec jesli coś ruszy to ewentualnie po wakacjach jak się uzbiera wiecej chetnych-no mówie wam-porazka na maksa!!!

Jakubka-trzymajcie się dzielnei-kciuki beda!!!
 
Ostatnia edycja:
Alex, tak, do tej pory zbieram szczękę z klawiatury..
Napisałam już do Moniki

Basiu, wydaje mi się że to chyba zalezy od społeczności. A zresztą, kurcze, nie wiem od czego to zależy..
 
tylko dlaczego Opole może? trza się chyba tam przeprowadzić...

mi przychodzi tylko jedno do głowy...ktoś kto ma dużo do powiedzenia w opolskim NFZ osobiście doświadczył co zo znaczy mieć wcześniaka...jakie są problemy, jakie potrzeby...

może pracownicy szpitali naciskali...

kiedyś była afera na całe Opole...małżeństwo mające dziecko z zespołem Downa założyło fundację (Fundacja Dom Rodzinnej Rehabilitacji Dzieci z Porażeniem Mózgowym w Opolu - tam się Jasiek rehabilitował :-)), zbierali pieniążki, zatrudnili lekarzy i takie tam...i co? US się do nich doczepił :-( pamiętam jak była akcja w Opolu - ale udało się - mieszkańcy Opola i okolic zebrali pieniądze na hatacz dla US ;-)

no i ośrodki wczesnej interwencji są... sama znam 3 a ostatnio na watku Vojty znalazłam dziewczynę z Opola, która chodzi jeszcze w inne miesjca...

baska :-) przeprowadzka do Opola to dobry pomysł :-) załozymy nową dzielnice "Sieprniówkowo" :-) mam koleżankę (BBmaniaczkę) która jest architektem, tesciowa w UMiasta pracuje :-) jakieś osiedle w dobrej lokalizacji da się zrobić :-) :-D
 
Dziewczyny....:-(
Mojej Kluseczce się zorbiły między paluszkami u nóg takie jakby potówki i popękało to... co mam zrobić żeby się to ładnie zagoiło...? bo na prawej nóżce między malutkim paluszkiem a następnym jest takie to mocne...przetarłam to dziś przed spaniem wodą utlenioną.... starczy? :-( bo nie wiem...:-( dużo chodzi też teraz bez skarpetek żeby się przewietrzyły stópki....
 
Reksio kochana, masz kilka możliwości (zakładam, że skarpetki tylko bawełniane i butki przewiewne), musisz popróbować co u Was poskutkuje: posmaruj sudocremem lub bepanthenem (na miejsca odparzone), deichmann sprzedaje skarpetki dla dzieci z bambusem (może jakas inna firma jeszcze, ważne zeby z bambusem były), suuuper chłoną pot a więc są rewelacyjne na upały, przed założeniem skarpetek puder (to teraz żeby zaleczyć) a już absolutnie rewelacyjne na takie problemy są plastry "jelonet-plastry parafinowe". Howk.
 
Dziękuję Dziewczyny!!
trochę się przestraszyłam jak to zobaczyłam.. przedwczoraj to zauważyłam i posmarowałam sudocremem.. jednak dziś zauważyłam że tam przy małym paluszku się powiększyło... :-( muszę to jej szybko wyleczyć.
 
reklama
my już po wizycie u dermatologa
mamy nadal stosować na poronne atopowe zapalenie skóry alantan plus i maść robioną, a na tułowiu pojawiły się nowe krostki i mamy stosować krem i syrop doraźnie
ogólnie nadal natłuszczać i wszelkie nowości jedzeniowe wprowadzać z opóźnieniem
 
Ostatnia edycja:
Do góry