reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdrowie naszych maleństw- wizyty u lekarzy,szczepienia i wszystko z tym związane:)

Kurczę, Marysia ma taki katar,że ledwo dyszy! Jak bierze oddech to czuję go normalnie na brzuchu jak ją przytulam. Nie pomaga ani sól fizjologiczna a ni Euphoribium. Poza tym nawet nie pozwala sobie Fridą nosa wyczyścić! Oby to się źle nie skończyło...
Tak jak mowi Chogata zastosuj na noc nasivin, wedlug mnie jest jedynym srodkiem ktory pomaga na katar. Ja robilam jeszcze inhalacje z majeranku.
 
reklama
Tak jak mowi Chogata zastosuj na noc nasivin, wedlug mnie jest jedynym srodkiem ktory pomaga na katar. Ja robilam jeszcze inhalacje z majeranku.

A to mi sie nie chciało i kupiłam maść majerankową i jak już zasnęła to na śpicha jej pod nosem grubo smaruje bo w dzień to zaraz albo sie we mnie wytrze albo poslini i zje :tak:
 
A to mi sie nie chciało i kupiłam maść majerankową i jak już zasnęła to na śpicha jej pod nosem grubo smaruje bo w dzień to zaraz albo sie we mnie wytrze albo poslini i zje :tak:
Ja tez ta masc majerankowa smarowalam ale po 2 dniach kataru skora pod noskiem jest juz tak podrazniona ze piecze od niej, wtedy smarowalam mascia arnikowa.
 
Ja tez ta masc majerankowa smarowalam ale po 2 dniach kataru skora pod noskiem jest juz tak podrazniona ze piecze od niej, wtedy smarowalam mascia arnikowa.

Oj to moja w zyciu takiego kataru nie miała tfu ,tfu .U niej jest tak ,że wszystko u góry siedzi i najpier muszę to rozpuścić a potem dopiero frida.A i raz miała wodę ale to 3 dni to nic jej nie było.
 
my tez otrivin a do wrzątku w miseczce dodaje 10kropli INHALOL, a ze mała dzis skonczyła 6 miesięcy do wczoraj juz zaczęłam ją smarować maścią Pulmex baby.
 
Ja stosowałam Marimer, ale strasznie jej śluzówkę woda morska podrażnia.
A inhalacje jak robicie?
I co do wrzątku dodajecie?
Ja zaparzam w termosie lyzke czubata majeranku z pol szklanki wrzatku i mala tym oddycha. Albo sadzam ja przed soba miedzy nogami i trzymam termos jej miedzy nozkami albo biore ja na ramie i druga osoba trzyma jej termos pod noskiem.

Edit: kilka kropek z tego pulmex baby robie na noc na poduszeczce bo mala spi na brzuchu ale jak Twoja spi na pleckach to na spioszkach mozesz zrobic. Nie wiem czemu ale lekarka mi powiedziala zeby tego na skore nie smarowac.
 
reklama
Do góry