reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdrowie i uroda

reklama
a ja sie maluje :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y: tylko zawsze to robie przed spacerkiem jakos jak siedze w domku to mi sie nie chce:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y: a wiecie ze nigdy nie smarowalam sie tymi kulkami????? co one dają?????? ja mam teraz jak unikam solarium taka jasna cere to chyba takie kulki brazujacee do ciemnej karnacji??????
 
a ja sie maluje :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y: tylko zawsze to robie przed spacerkiem jakos jak siedze w domku to mi sie nie chce:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y: a wiecie ze nigdy nie smarowalam sie tymi kulkami????? co one dają?????? ja mam teraz jak unikam solarium taka jasna cere to chyba takie kulki brazujacee do ciemnej karnacji??????

ja jestem teraz zsleksza bladziuch i te kulki sa fajne...takie na piliki tylko...( z umiarem tylko:-D) nadaja cerze fajny kolorek i tak jakos ja rozswietlaja...szczegolnie jak jestem zmeczona po nocach...jka moja buzia jest szaro bura to super sprawa:tak:


a czy ktoras z mam usuwala sobie laserowo badz innym sposobem nie wiem moze kwasy zaskorniki?:zawstydzona/y::zawstydzona/y:
mma z tym teraz problem i wlasnie zastanawiam sie jak ja poratowac,poratowac moja facjate:szok::-D
 
a ja sie maluje :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y: tylko zawsze to robie przed spacerkiem jakos jak siedze w domku to mi sie nie chce:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y: a wiecie ze nigdy nie smarowalam sie tymi kulkami????? co one dają?????? ja mam teraz jak unikam solarium taka jasna cere to chyba takie kulki brazujacee do ciemnej karnacji??????

Wiem, że są takie brązowe i jakby różowe, brązowe to do ciemniejszej skóry dają fajny efekt opalenizny, ja daję przeważnie na kośći policzkowe, ale nie za dużo ;-);-)
 
reklama
Do góry