reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdrowie i uroda

reklama
A tak wogóle to przejdzmy na główny wątek, bo nas szeryf głów pozbawi jak się zjawi :-p:-p:-p joł joł :-D:-D:-D
 
mamusie cycusiowe jak tam Wasze cycory, bo moje masakra:szok:może nie tyle co rozstępy co takie wiotkie się zrobiły:zawstydzona/y: no i maleją z dnia na dzień,choć dalej karmię(raczej tylko w nocy a w dzień to tak na sportowo) słyszałam ,że po karmieniu maleją o rozmiar, więc z B zrobi mi się A i do tego wiszącę:szok::-D:-D:-:)-:)-( słyszałam,że prysznic na przemian ciepłą i zimną wodą coś pomaga,ale nie mogę długo wytrzymać tego zabiegu i nie zawsze pamiętam a efektów też nima:zawstydzona/y::zawstydzona/y:ehhh może jakieś cudne specyfiki macie:-p:-p??
 
Kankiya - to jest niestety "urok" karmienia piersią :-( Powiem Ci tak - po Jaśku też tak miałam, że piersi zrobiły się takie wiotkie i mniejsze niż przedtem. Po skończeniu karmienia taki stan rzeczy trwał jakiś czas. Smarowałam kremami ujędrniającymi i chodziłam na siłownię wzmocnić mięśnie i trochę to pomogło. Ale niestety i tak nie wróciły do swojego pierwotnego wyglądu i nawet nie chodzi o rozmiar, bo ten pozostał, ale o jędrność właśnie :zawstydzona/y: Obawiam się, że jak skończę karmić Hanię to będzie jeszcze gorzej :zawstydzona/y:
 
reklama
mamusie cycusiowe jak tam Wasze cycory, bo moje masakra:szok:może nie tyle co rozstępy co takie wiotkie się zrobiły:zawstydzona/y: no i maleją z dnia na dzień,choć dalej karmię(raczej tylko w nocy a w dzień to tak na sportowo) słyszałam ,że po karmieniu maleją o rozmiar, więc z B zrobi mi się A i do tego wiszącę:szok::-D:-D:-:)-:)-( słyszałam,że prysznic na przemian ciepłą i zimną wodą coś pomaga,ale nie mogę długo wytrzymać tego zabiegu i nie zawsze pamiętam a efektów też nima:zawstydzona/y::zawstydzona/y:ehhh może jakieś cudne specyfiki macie:-p:-p??
(już dawno nie karmię) Chetnie bym się zamieniła z tobą:tak: Ja mam D/E Wkurza mnie to bo pod biustem mam mniej75/80 i zawsze nie mogę znaleźć stanika. I w dodatku po karmieniu obwisłe się robią :szok::szok::szok: więc "TU" przyznaję rację... Jednak wolałabym malutkie.
 
Do góry