reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdrowie i uroda w ciąży

ja będę używać chyba oliwki dla niemowlaków.. bo to przecież chodzi o jak najmocniejsze natłuszczenie/nawilżenie..
 
reklama
Ja radośnie codziennie smaruje się balsamem, ale wiem ,ze rozstępy mnie nie ominą, bo mam tendencję ... no i pewnie będą, więc cóż:)
Zastanawiam się nad tym Bio-oil... Któraś używa,używała?
 
Mnie Bio oil zupelnie nie przekonuje. Za ta cene parafina na pierwszym miejscu w skladzie to chyba zart... a reszta skladu tez niekoniecznie ciekawa, raczej nie na pierwszy trymestr :no:

Ja uzywam oliwki Rossmann Babydream mama. W tej chwili ma chyba najlepszy sklad z kosmetykow dla kobiet w ciazy dostepnych na rynku, mozna stosowac od 1 miesiaca ciazy, a cena smiesznie niska. Rano z kolei smaruje cale cialo balsamem Rossmann mama z tej samej serii. Nie nawilza tak dobrze, ale szybko sie wchlania i ma nieinwazyjny sklad. Gdyby ktorejs zapach nie podpasowal, chociaz raczej jest odpowiednio delikatny dla ciezarnych, to zawsze jeszcze mozna sie zaopatrzyc w oliwke dziecieca Rossmann Banydream albo Hipp. Inne dostepne oliwki dla dzieci maja w skladzie parafine i rozne dodatkowe paskudztwa...

Troche sie rozpisalam, ale kosmetyki, sklady itp. to moj konik ;-)
 
ja też słyszałam od chemiczki z mojej pracy,że jedynie kosmetyki Babydream są bezpieczne i zdrowe- też mam w szufladzie parę tubek. Trzeba używać :)
 
Ja uzywam z weledy. Elancyl uzywalam w pierwszej ciazy, ale cena jest dosc wygorowana. Co do bio oil slyszalam sporo pozytywnych opinii. Poki co 0 rozstepow i mam nadzieje ze tak zostanie. Bo niestety kremy kremami, ale jesli ktos ma predyspozycje to moze roznie byc.
 
bosmanka - wypryski na linii żuchwy mogą być objawem próchnicy w zębach, może warto odwiedzić dentystę aby sprawdzić czy wszystko jest ok?

amethyst - ja też używam tej oliwki z rossmana - kupiłam wczoraj, wieczorem się nią będę smarować, do tego kupiłam krem do biustu dax cosmetics a mam jeszcze oliwkę dla kobiet w ciąży Palmers w sprayu też jest dość dobra ale skład już nie taki jak powinien być..
zastanawiałam sie nad mustelą i innymi ale ich skład nie jest zbyt dobry, zawierają kilka substancji szkodliwych i wiele niepotrzebnych, ja wyznaję zasadę że im mniej składników w kremie tym lepsza jego jakość. a wydać 100zł na krem który może jeszcze zaszkodzić to ja dziękuję.
poza tym wydaje mi się że rozstępy to po prostu albo jest tendencja naszej skóry do ich powstawania albo nie i nie ma złotego środka który im całkowicie zapobiegnie. trzeba też się pilnować ile się je, bo przytyć 10 kg w ciąży - ok, ale przytyć 20 i więcej to już chyba słabo, skóra staje się mniej elastyczna..
 
No, Weleda i inne ekologiczne kosmetyki to wiadomo ze sa super, ale jak dla mnie Rossman wygrywa jednak cena i dostepnoscia :cool2:
 
reklama
A w ogole to ja teraz czekam na zamowienie z ZSK, bede sobie sama krecic puszyste maslo do ciala z masla shea, masla kakaowego, masla mango, oleju jojoba i oleju z kielkow pszenicy, dorzuce tez bisabolol, bo dziala lagodzaco i rozpuszcza sie w tluszczach :-)
 
Do góry