reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdrowie i uroda w ciąży

wg zabobonów... mojej córce powinny ropieć MEGA oczy :p
co do kształtu brzucha to wszyscy mówili ze bede miec syna bo z tyłu w ogole nie było widać że jestem w ciąży :p hihi
oj ja też miałam mega zgage !!!
obcinałam włosy w ciąży a córka jest bardzo bystra :p
kikut który odpadł mam w małym pudełeczku na pamiątke - ale lepiej go nie otwierac :p

no to jak napisałam na głównym : nie idź do zoo bo się na małpy zapatrzysz (że niby dziecko bedzie podobne do małpy)
 
reklama
Pannacota, a ktore receptury cie interesuja?

To maslo do ciala, o ktorym pisalam wczesniej, jest bardzo proste w wykonaniu. Potrzebujesz 3/4 lub 4/5 dowolnego masla roslinnego (np. shea, kokos czy kakaowe lub ich miks) oraz 1/4 lub 1/5 oleju roslinnego (np. jojoba). Masla topisz w kapieli wodnej, dodajesz olej i miksujesz kilka minut mikserem. Wkladasz na kilka minut do lodowki i znowu kilka minut miksujesz. Tak na zmiane robisz az do uzyskania konsystencji puszystego maselka. Opcjonalnie w trakcie miksowania mozesz dodac kilka kropel naturalnego olejku eterycznego, ale w ciazy lepiej z nimi uwazac.

Do twarzy kremow mi sie juz nie chce robic, za duzo babrania ;-) Polecam natomiast serum ekspresowe - na dloni mieszasz kilka kropel dowolnego oleju i kilka kropel kwasu hialuronowego i wklepujesz w skore twarzy :-)
 
Ostatnia edycja:
Co do zgagi to bym byla sklonna ze to prawda bo bylam ostatnio u kosmetyczki i tak rozmawialysmy i ona przez cala ciaze miala zgage a pod koniec to juz wogole, urodzila dziewczynke i miesiac po urodzeniu chrzcili ja to juz miala kiteczki porobione takie dlugie wlosy miala :)
 
Usłyszałam kilka dni temu ze mam nie pracować na oddziale bo jak sie napatrzę na chorych ludzi to dziecko też bedzie chore. I usłyszałam to od pracownika szpitala <lol>
 
reklama
amethyst dziękuję bardzo :) chodziło mi właśnie o takie puszyste masełko do ciała, do twarzy jak poczytałam jak się robi to mi też nie chce się babrać :)
 
Do góry