reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia Zdjęcia Zdjęcia: brzuszki mamusie i bobaski

syla24 mi ciocie sugerowały, że może lekarz czegoś nie dojrzał i będę jednak miała bliźniaki :zawstydzona/y: Zwłaszcza, że na imprezie rodzinnej była druga dziewczyna z terminem na wrzesień, więc miały dokładne porównanie.
Ja już teraz od razu na pytanie o termin odpowiadam "Wbrew pozorom: wrzesień" ;-)
A ty masz taką zgrabną piłeczkę, że nie wiem do czego pani mogła się przyczepić :confused:
 
reklama
ojej gatta83 ale brzusio płaski fajnie ze w ciuszkach mozesz przebierac ... chociaz ja tam sie ciesze ze swojej pilki i niech rosnie nawet jeszcze wieksza przynajmniej wsyzscy widza ze ciaza a ja sie tego nie wstydze i bardzo sie ciesze :) no ale tego ze w te ciuchy sie miescisz to zazdroszcze bo ja mam z tym maly problem :)
 
No ja co do brzuszka to mam mieszane uczucia.. bo z jednej strony chciałąbym mieć wielki, ogromny.. ale z drugiej jak widze te moje rozstępy to nie chce wiedziec co będzie na końcu :-(
 
Gatta ranyyyy zero brzuszka ciazowego:szok: z jednej strony fajnie, bo na pewno Ci lekko latwo i przyjemnie:tak:ale z drugiej strony szkoda bo takie sa uroki ciazy, duzy brzuszek i to jest takie slodziutkie;-):-)ja tam mam spory i bardzo sie z tego powodu ciesze, szczyce sie nim i niech sobie rosnie:-pkazdy sie tak fajnie usmiecha na ulicy patrzac na moj balonik:-p:tak:;-)
 
dokładnie :) to taki fajny przywilej ciezarnej :D kolezanka jest akurat na poczatkach ciazy i jeszcze nic nie widac i ciagle mowi ze nie moze sie doczekac az bedzie miala ogromna pilke :D ja mam pileczke ale i tak bym chciala zeby wieksza byla ...rozstepow na brzuchu na szczescie nie mam mialam troche na piersiach ale uzywam kremu i juz prawie calkiem zniknely :)
 
rozstepow na brzuchu na szczescie nie mam mialam troche na piersiach ale uzywam kremu i juz prawie calkiem zniknely :)

ja mam na piersiach i to dużo... ale nie wiedziałam że jak teraz zacznę jakiegoś kremu specjalnego używać to zginą ... co to za cudeńko ?? to jutro zakupię :)
 
no ja tez chcę nazwę tego cudownego specyfiku bo ja cały okres miedzyciązowy smarowałam się róznymi specyfikami na rozstępy i nawet o połowę nie zmalały :-( a teraz mam całe podbrzusze pociachane..
 
reklama
Do góry