reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia Zdjęcia Zdjęcia: brzuszki mamusie i bobaski

reklama
i ja poprosze tego małego geniusza z aparatem... mogę podac adres :-D Michasia ty weź synowskiego talentu nie marnuj.. na kursy go jakieś zapisz czy coś...
 
eli jak będę miała rozwijac kazdy jego talent to nie starczy mi nawet na chleb :-D
śpiewa, tańczy, robi zdjęcia, nie raz Marcina znokautował niczym w wolnej amerykance.. więc jakies sztuki walki tez by się przydały.. a i sam Marcin mówi że zapisze Go do Poznańkich Kozłów (drużyna Rugby).. bo taranem wchodzi i nawet okiem nie mrugnie :-D kaskader mały :-D :-D :-D
 
Michasia.. ja taki talent mam w rodzinie... wujek za wszelką cenę chciał z niego zrobić lekarza lub prawnika.. szantarzem zmusił go do studiowania prawa.... skończył kuzyn to prawo, ale zamiłowania pozostały.. jako 6 letni chłopczyk nauczył się robić naleśniki, jako 15 latek uszył swojej mamie sukienkę na wesele... sam do dziś wymyśla i ubiera się w swoje ubrania... kuzyn zrobił taką karierę, że brukowce go nawet nie liznęły a pojawił się od razu w gazetach z tzw "górnej półki"... choć karierę nie zrobił jako projektant.. to kilka jego torebek pokazanych było w którejś z tych droższych gazet o modzie... zrobił kursy na fryzjera, stylistę i bóg wie co jeszcze.. założył agencję modelek w poznaniu, po kilku latach jej filię w warszawie, potem został międzynarodowym ambasadorem firmy schwartzkopf po czym zostawił firmę swoim przyjaciołom z którymi ją stworzył i obecnie podrużuje po Azji ze swoim Kumplem... tak w ogóle to jego stronka.. neverendingtrip - newsy
jak ktoś lubi takie cuda poczytać i pooglądac... ja uwielbiam takie reportaże o podróżach :)

tak, że Michaśko... nic tylko wspierać malucha w tym co robi.. o ile to lubi :) a jak serio lubi to nawet ciągnikiem go od pomysłów nie odwiedziecie :)
 
reklama
aaaah byłabym zapomniała... dla takich utalentowanych maluchów mentorką zawsze jest mama :) tak było w przypadku kuzyna i widzę, że i w waszym tak jest... pozwalasz mu cykać te foteczki, sama mu pozujesz... :-)
 
Do góry