reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia Zdjęcia Zdjęcia: brzuszki mamusie i bobaski

nie no.. ja na pewno jego pasje rozwijac będe chciała.. ale to jeszcze poczekam aż podrośnie.. bo teraz to złota rączka.. jak to kazdy trzylatek :-D najchętniej to był Go dała na piłkarza, rugbistę albo na jakieś sztuki walki :-D żeby się rozładowywał i w domu był zmęczony i spokojny :-D No ale jesli uzna że pociąga Go szydełkowanie i będzie mu wychodziło to niech mi robi serwetki :-D byle by mi kiedyś nie przyszedł z narzeczonym.. bo ja wnuki chce bawić :-D

Pewnie że mu pozuję :-D mój ślubny niechętnie bierze się za aparat.. no chyba że jestem bez makijażu, upocona i w przetłuszczonych włosach :-D a młody to az się trzęsie jak widzi że aparat wyciągam z futerału :-D On sobie dusi guziczek i mówi gdzie mam patrzeć.. czy mam się uśmiechac czy nie.. a ja sobie obrabiam w photoshopie.. i oboje mamy radochę :-D
 
reklama
przepraszam, ze nie komentuje, jak ktoras zamiescila jakies fotki, ale mam internet na chwilke tylko i to cudem. jeszcze raz pozdrawiam i mam nadzieje, ze sie dobrze czujecie. buziaki
 
jeju ale masz mały brzuch:szok:hihi ja taki miałam zanim nie zaszłam w ciąże hihi
tylko ciekawe gdzie ta dzidzia sie tam mieści,kurcze fajnie miec taki brzuch:tak:chyba nie jest ci cięzko??i mało przytyłaś??
 
Śliczne brzuszki musze znależć kabelek do mojego fonika tam mam zdjęcie mojego brzusia:) Chcę Wam Go pokazać nie jest duży mam nadzieję ze niebawem same ocenicie. ALe Wasze brzuszki są śliczne i te duże i te malutkie
 
Michasia piękne zdjęcia - widać artystyczne podejście do tematu :tak: Synek ma smykałkę (jak mawiał mój dziadek) do pstrykania, a mamusia do pozowania :-)
eli świetną stronkę podałaś - niesamowita kultura, świetne zdjęcia i opisy - gratuluję kuzyna ;-)
gatta wygodnie pewnie ci z takim brzuszkiem :-D
henrietta ślicznie wyglądasz :tak:
I w ogóle wszystkie brzuszki i te mniejsze i te większe są superowe :-D A jakie superowe będą za 2 miesiące :-D;-)
 
reklama
Gatta kurcze ja to ci zazdroszcze bo możesz spac na brzuszku pewnie jeszcze co :-)? Jak ja za tym tęsknie:-( i wogóle jest juz ciezko się schylic z takim balonikiem jak u mnie ;-). Dziś kupowałam sobie koszule w sklepie a babka do mnie: " a pani to pewnie na dniach rodzi:baffled: a ja że nie dopiero za 2 miesiące:confused:. A ona ojej pani taka szczupła i tylko piłke przed sobą nosi to myślałam ze to juz:happy2:
 
Do góry