reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Plamienie, śluz kawa z mlekiem w początkowej ciąży

reklama
Musisz mieć bardzo kiepskiego lekarza skoro liczy ciążę od OM przy pacjentce z długimi cyklami

Nikt nie powie że implantacja następuje w 6 tygodniu ciąży. Następuje w 3 tygodniu. Wynika to z biologii
ja nic o lekarzu nie wspominałam a autorka postu też nic o dłuższych cyklach nie wspominała ja teraz napisałam o zwykłym cyklu że przeważnie owulacja występuje w 3 tyg a nie implantacja tak jak ty napisałaś... 5 tydzień wypada właśnie na termin okresu nawet w normalnych cyklach. Nie jesteś nieomylna i nie masz racji.. jak już ktoś ci też kiedyś na jakimś temacie napisał zero empatii wchodzisz tylko wszędzie i robisz gownoburze no niestety taki typ baby... Nie ma co dyskutować bo jak dla mnie nie ma z kim... Hejka i miłego dnia 😂😂😂
 
ja nic o lekarzu nie wspominałam a autorka postu też nic o dłuższych cyklach nie wspominała ja teraz napisałam o zwykłym cyklu że przeważnie owulacja występuje w 3 tyg a nie implantacja tak jak ty napisałaś... 5 tydzień wypada właśnie na termin okresu nawet w normalnych cyklach. Nie jesteś nieomylna i nie masz racji.. jak już ktoś ci też kiedyś na jakimś temacie napisał zero empatii wchodzisz tylko wszędzie i robisz gownoburze no niestety taki typ baby... Nie ma co dyskutować bo jak dla mnie nie ma z kim... Hejka i miłego dnia 😂😂😂

Jedyna osoba która robi tu g*wno burze i nie ma racji jesteś Ty. Implantacja zawsze jest 6-12 dpo więc nigdy nie jest i nie będzie to 6 tydzień ciąży
 
Jedyna osoba która robi tu g*wno burze i nie ma racji jesteś Ty. Implantacja zawsze jest 6-12 dpo więc nigdy nie jest i nie będzie to 6 tydzień ciąży
to teraz jedz paluszkiem po kalendarzu który to tydzień bo z matmy chyba jesteś bardzo słaba..14 dni do owulacji plus np 12 do implantacji to już mamy 26 plus ewentualne 3 dni aż krew ścieknie z pękniętego naczynka i będziesz mogła mądra istoto zobaczyć ją na papierku bądź wkładce ( zwykle liczy się 72h) 😉ile dni nam wychodzi do plamienia? 29 co daje nam 4+1 czyli początek 5 tygodnia... Naucz się liczyć zanim będziesz próbowała komuś wmówić że jest inaczej i wpierać swoją rację której tu nie masz.. hej więcej na Ciebie się nie zdzierak bo naprawdę nie ma sensu mam nadzieję że chociaż po części zrozumiałaś o czym mowa
 
to teraz jedz paluszkiem po kalendarzu który to tydzień bo z matmy chyba jesteś bardzo słaba..14 dni do owulacji plus np 12 do implantacji to już mamy 26 plus ewentualne 3 dni aż krew ścieknie z pękniętego naczynka i będziesz mogła mądra istoto zobaczyć ją na papierku bądź wkładce ( zwykle liczy się 72h) 😉ile dni nam wychodzi do plamienia? 29 co daje nam 4+1 czyli początek 5 tygodnia... Naucz się liczyć zanim będziesz próbowała komuś wmówić że jest inaczej i wpierać swoją rację której tu nie masz.. hej więcej na Ciebie się nie zdzierak bo naprawdę nie ma sensu mam nadzieję że chociaż po części zrozumiałaś o czym mowa

Np. 11 dzień cyklu owulacja. 6 dni po owulacji implantacja. Nie wiem jak z tego wychodzi Ci 6 tygodni ciąży i nawet nie chce wiedzieć. Idź zajmij się córka albo zapalić kolejnego fajka w ciąży bo tutaj się tylko ośmieszasz
 
Np. 11 dzień cyklu owulacja. 6 dni po owulacji implantacja. Nie wiem jak z tego wychodzi Ci 6 tygodni ciąży i nawet nie chce wiedzieć. Idź zajmij się córka albo zapalić kolejnego fajka w ciąży bo tutaj się tylko ośmieszasz
osmieszasz się Ty ,wyliczyłam Ci do 5 tygodnia bo skoro autorka miała tak późno plamienie implantacyjne a cykle ma regularne o ile to było plamienie implantacyjne to przyjęłam że musiało się maleństwo bardzo późno zagnieździć.. spokojnie o moje dziecko się nie martw ,z tym cholerstwem też już sobie poradziłam więc teraz dbam już o moje 3 skarby i życzę ci tego samego 😂😂😂😆😆 haha widzisz jaka jesteś słaba nie idzie ci udowodnienie swojej racji to próbujesz wyciągać takie rzeczy na różnych forach że nie mogłam sobie poradzić na początku ciąży z rzuceniem papierochow... Oj naprawdę mi Ciebie żal... Nawet nie wiesz ile kobiet ma taki sam problem, jednym przychodzi to łatwo innym trochę trudniej, na szczęście już jest to za mną... A Tobie życzę wszystkiego co najlepsze nie zapominaj że jest coś takiego jak karma a ona może wiele wyjaśniać 😂😂😂😂😂😚
 
Np. 11 dzień cyklu owulacja. 6 dni po owulacji implantacja. Nie wiem jak z tego wychodzi Ci 6 tygodni ciąży i nawet nie chce wiedzieć. Idź zajmij się córka albo zapalić kolejnego fajka w ciąży bo tutaj się tylko ośmieszasz
a na marginesie powinnaś zostać wyrzucona z prywatnej grupy.. tematów się nie wynosi z prywatnych kochana ale to świadczy tylko o tym jakim typem człowieka jesteś 😉
 
W pierwszej ciąży w 5tc to ja u gina byłam i był widoczny pęcherzyk 🙈
zgadzam się na tak samo nawet przy tej malutki bo malutki ale był, 6 a 12 to jest kolosalna różnica i jeśli zagnieżdżenie miało by miejsce w 12 dniu toozliwe że w 5 tyg nic nie było by widać jeszcze
 
reklama
Do góry