reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia Zdjęcia Zdjęcia: brzuszki mamusie i bobaski

reklama
To moja fasolka dzisiaj - mam nadzieje ze dobrze wkleilam
To tak dobrze zobaczyc maluszka :blink:

Super widok kochana, no ale tak NY i nie ma mowy że tam mają jakiś stary sprzęt... zdjęcie USG to rewelacja jeszcze takiej jakości, ślicznia dzidzia. A powiedz robili Ci "dowcipne" czy już normalne po brzuszku???
 
Super widok kochana, no ale tak NY i nie ma mowy że tam mają jakiś stary sprzęt... zdjęcie USG to rewelacja jeszcze takiej jakości, ślicznia dzidzia. A powiedz robili Ci "dowcipne" czy już normalne po brzuszku???

Dziekuje
Robili mi oba i po brzuszku i te "dowcipne" , tutaj tak robia w pierwszych 4 miesiacach , robia wymiary na zewnatrz i wewnatrz tez
pozdrawiam
 
To zdjecie mojego Maleństwa z 12tyg4dni.
Zdjęcia ciut nieostre, bo robiłam szybciutko a padały mi baterie aparatu:)
na tym 1 zdj maluszek wyprostował nóżki, pokazał jaki jest długi, drugie to moje maleńkie najwspanialsze na świecie stópki:)
 

Załączniki

  • usgmałe.jpg
    usgmałe.jpg
    24,3 KB · Wyświetleń: 80
  • usgnóżki.jpg
    usgnóżki.jpg
    26,1 KB · Wyświetleń: 81
Ho, ho ale macie już ładne brzuszki.:tak: U mnie nadal nic nie widać. Znaczy zaokrąglił mi się brzuszek, ale jak na razie tylko ja to dostrzegam no i Łukasz reszta nie zauważa. :-D
Z tym, że ostatnimi czasy łapią mnie okropne wzdęcia i problemy z trawieniem. :baffled::baffled: Muszę jeść lekkie rzeczy bo np. dziś zjadłam na obiad spagetti i już cierpię bo boli mnie żołądek. :baffled::baffled:
 
Oto moje "brzuszki" w 9 i 13 tygodniu. Zdjęcia zrobiłam w odstępach równo miesiąc. Różnicy zbyt dużej nie ma.:-p

i z przodu bo tak jak pisałam nie urósł jakoś,ale zaokrąglił się;-);-) Być może tylko ja to widzę. :-D

A wczoraj mnie strasznie skóra swędziała na brzuchu. Rozciąga mi się.:szok:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry