reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia Zdjęcia Zdjęcia: brzuszki mamusie i bobaski

naftalanek - moja dzidzia tez miala skrzyzowane nozki taki slodki widok

loren - moze jak sie tak dzidzia wstydzila to bedzie dziewczynka :] ale do nastepnego USG juz niedlugo wiec napewno jeszcze zdarzysz sie nacieszyc widokami ;]

Ja na moje kolejne musze czekac az do 20 tygodnia ojj cale 2 miesiace ale napewno zleci :D
 
reklama
loren - moze jak sie tak dzidzia wstydzila to bedzie dziewczynka :] ale do nastepnego USG juz niedlugo wiec napewno jeszcze zdarzysz sie nacieszyc widokami ;]

Ja na moje kolejne musze czekac az do 20 tygodnia ojj cale 2 miesiace ale napewno zleci :D

Przyznam ze cieszylabym sie gdyby byla dziewczynka ;o)
Jeden Macho juz po domu biega i przydalaby sie odmiana ;o)
cale 2 miesiace czekania ?? - ja bym chyba posiwiala !! :o)
Wizyty mam co 4 tyg ( heh - a ja myslalam ze to dlugo) od 6 miesiaca co 2 a od 8 to nawet moze byc ze i co tydzien :o)
 
dziewczynki sliczne te Wasze Szkraby:-) Kurcze ale Wam zazdroszcze, ja jeszcze nie mialam usg, bede miala 10 marca tak bardzo sie nie mozemy doczekac...a te dni jakos tak wolno leca ...JAk tylko bede miala juz zdjecie z usg zaraz Wam pokaze:tak:;-)
 
Dziewczyny ale macie juz superanckie brzucholki:-):-):-)
Pozazdroscic:-pKroptusia, Renifer_24 nie moge sie napatrzec:tak::tak::tak: Przy pierwszej ciazy brzuszek uwidocznil sie tak okolo 3,4 miesiac, podobno w kolejnych ciaza nastepuje to szybciej, ja mam takie jakby sadelko, spodni nie dopinam ale na taki brzuszek jak Wasz musze troszke jeszcze poczekac:happy:
 
dziewczyny oto moje malutkie szczęście zdjęcia z 9 i 12 tygodnia 5 luty i 2 marca
 

Załączniki

  • P3050005.jpg
    P3050005.jpg
    20,3 KB · Wyświetleń: 59
  • P3050006.jpg
    P3050006.jpg
    19,9 KB · Wyświetleń: 75
Sliczne :o)
To jedne z tych ktore najwiecej daja emocji :o)
Bardzo fajnie widac - zwlaszcza do z 12 t.
Ale fajnie tez popatrzec jak dzidzia rosnie - roznice sa oszalamiajace :o)
 
reklama
Do góry