reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia Zdjęcia Zdjęcia: brzuszki mamusie i bobaski

No prześliczne :-) U mnie też prawie nic nie widać, chyba że "wypnę" brzuch,to wtedy można dyskutować... Wygląda na to,że jeszcze muszę poczekać.
 
reklama
Kroptusia Twój brzuszek jest wprost do pozazdroszczenia :tak:. Śliczny.
Ja,owszem nie dopne się już w większości spodni, ale coś podejrzewam że u mnie to raczej tłuszczyk sie taki nazbierał. ;-).
 
Kroptusia a Ty się czasem nie spodziewasz bliźniaków??jak napisałaś ze zdjęcie było robione 3 tyg temu to wtedy bylaś w 10 tyg??naprawde masz duży brzuszek fajny bo juz taki widoczny:)

Hehe no mnie w pracy tez meczyli ze blizniaki :)) ale lekarz pewny ze jeden ale konkretny ostatnie usg 8cm :-) a brzuszek to widac taka nautra moja....

To jest brzuszek z 13 tygodnia :-)


 
a to moje dzieciątko:) nóżkami wymachiwało, rączką jedną również machało a druga tak jakby pod główką sobie trzymało:)
 

Załączniki

  • 100_2997.jpg
    100_2997.jpg
    14 KB · Wyświetleń: 105
śliczny brzuszek u mnie jeszcze nic nie widac a jestem teraz w 11:(no jedynie co widać to sadełko po poprzedfniej ciąży hiiihi
 
a to moje dzieciątko:) nóżkami wymachiwało, rączką jedną również machało a druga tak jakby pod główką sobie trzymało:)

naftanalek prześliczny ten Twój dzidziuś. Naprawdę super go widać. Widać jak sobie leży i nóżkę w górze trzyma... jej.... już się nie mogę doczekać kiedy swojego zobaczę:-):-):-)
 
Kroptusia, Renifer_24 sliczne macie brzusiaki. Moj tez sie juz pojawia, zwlaszcza jak se najem :-D
Za pare dni dodam fotke.
 
reklama
No to i ja doklejam :
Pierwsze : Fasolka miala 8 tyg - 12.02
picture4842.jpg

Drugie : Fasolka ma 10 tyg - 26.02
picture4843.jpg

Jakas taka troszke wstydliwa bo uciekala ;o) i pokazywala tylko plecki.
Kolejne bedzie dopiero 26.03 :o(

... i sorrki za tak orgomiaste zdjecia - jeszcze experymentuje w tej kwestii
 
Do góry