reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia Zdjęcia Zdjęcia: brzuszki mamusie i bobaski

Witajcie. Po raz pierwszy "odzywam" sie na forum chociaz czesto czytam Wasze wypowiedzi i odpowiedzialy one na wiele dreczacych przyszla mame pytan :tak:Wklejam moje pierwsze zdjecie z 5t3d ciazy. Pozdrawiam cieplutko:-)
 

Załączniki

  • 100_2852.jpg
    100_2852.jpg
    35,1 KB · Wyświetleń: 93
Ostatnia edycja:
reklama
A tu kruszynka w 10 tc
 

Załączniki

  • usg.JPG
    usg.JPG
    51,3 KB · Wyświetleń: 86
  • usg2.JPG
    usg2.JPG
    54,5 KB · Wyświetleń: 79
Wróciłam z drugiego usg. :-) Miałam robione przez brzuch (mojej gin coś się pokićkało). Wszystko jest w porządku, małe jest już całkiem duże:-D 5,8cm więc wyprzedza termin z ostatniego usg i OM o jeden dzień.;-) ;-) Machało do Nas :-D
picture4574.jpg

12tydzień 1dzień
 
ja będę miała usg równo w 12 tyg., we wtorek ... i chyba nie wytrzymam ehhh już chcę żeby i mi dzidzia pomachała :-)
 
A tu moje malenstwo, tez machalo raczka i nawet kopnelo w ekranik hihi cudowne uczucie dzis rowniutko 12 tydzien a dzidzia ma 54mm
 

Załączniki

  • Picture 1.jpg
    Picture 1.jpg
    16,7 KB · Wyświetleń: 117
Mój E.T. :-D Przy odrobinie wpatrywania się można zauważyć buzię z oczami, kawałek brzuszka i rączki podniesione do góry :-) Jakby się przykleił do monitora ;-)
ET500.jpg
 
reklama
To moja fasolka dzisiaj - mam nadzieje ze dobrze wkleilam
To tak dobrze zobaczyc maluszka :blink:
 

Załączniki

  • luty 09 032 baby1.jpg
    luty 09 032 baby1.jpg
    22,5 KB · Wyświetleń: 113
Do góry