reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia Zdjęcia Zdjęcia: brzuszki mamusie i bobaski

Oliwa - Hehehe z tym żelkiem HARIBO to się uśmiałam, hehehe :-D Ale ten żelek to najpiękniejszy żelek jakie mogą istnieć w nas! Pozdrawiam :tak:

Ja dziewczyny niestety nie mam jeszcze kolejnego (3 już z koleji) USG bo ginka kazała mi przyjśc dopiero w II połowie marca, więc ja już dosłownie na drugą połowę się zapisałam bo na 16 - tego na godzine 12:00 :-) i jak będę miała zdjątko to odrazu wkleje :-)
 
reklama
Początek 13-go tygodnia
 

Załączniki

  • DSCF0003.jpg
    DSCF0003.jpg
    21,3 KB · Wyświetleń: 125
Wczoraj zaczęłam uwieczniać mój brzusio bo dopiero teraz ''ruszył z miejsca ''i wygląda w końcu ciążowo:)1 dzień 9 tyg.fotka z wczoraj z rana.To moja 3 ciąża -w 2 taki brzuszek miałam w ok.13-14 tyg:)

 
Oliwa śliczny misiaczek haribo:-):-):-)
Ja idę w piątek na USG i to też będzie 9 tydzień.
Tak się wpatruję w Twoje USG i ja tam jakbym dwa miśki haribo widziała;-)
 
Heh, ja też tak pomyślałam, ale moja ginekolog powiedziała, że to pęcherzyk żółtkowy ;) Ciekawie by było, gdyby się okazało, że to jednak drugi bąbel :)))
 
śliczne te Wasze maluszki, to cudowne, ze można je podejrzeć, ja idę podglądać w piątek, wiec wtedy pewnie podeślę zdjecie!
 
dziewczyny - Wy te zdjecia skanujecie? czy dostajecie na płycie? bo ja bym sie chciała wkleic, tymczasem gdy zeskanuję to wychodzi mi tylko czarna kartka... :szok:
 
kurcze dziewczyny też bym już chciała Wam sie pochwalić, mam co prawda dwie fotki ale skanera brak:crazy: w poniedziałek ide na usg genetyczne może wezmę płytkę:confused: tylko nie wiemczy moja Pani doktor nagrywa :baffled:
Super fasolki w Was rosną oby tak dalej:happy:
 
reklama
Super fotki :-) I coraz lepiej widać na nich kształtujące się małe człowieczki :-D
Renifer ja zrobiłam zdjęcie zdjęcia.Juto może wstawię ze świeżymi z jutrzejszej wizyty.
 
Do góry