reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia Zdjęcia Zdjęcia: brzuszki mamusie i bobaski

reklama
Ale brzusie sliczne!!
Kroptusia-piekny!
Michasia-piekne masz fotki w ciazy! pozazdroscilam i tez jestem umowiona na sierpien, zeby bylo co pokazac;)
Olgha-jaki gladziutki piekny brzusio!

ja w pierwszej ciazy przytylam 7kg!!! i nie byo to dziwne, bo pytalam gin. powiedziala, ze jest ok. wyniki mialam swietne, a synek 4200 wazyl;) oczywiscie jadlam normalnie, z reszta trudno bylo nie jesc, jak mi co rano swiezymi bulkami dogadzali, soczkami itd.w kolo Macieja). a czytalam, ze pod koniec ciazy juz sie nie tyje (ostatni miesiac chyba). przeczytalam w najnowszym pismie jakims, chyba m jak mama.

gratuluje brzusiow dziewczyny
 
Mieszkanko mojej dziewczynki w 29 tc ;-)

picture8720.jpg


picture8721.jpg




picture8722.jpg
 
Prześliczne wszystkie brzusie, ja bym chciała taki mniejszy:) a nie z tych większych, Kroptusia rozpanoszył się twój Maluszek! Elinek, super że tak wysoko, mój brzuch nisko, więc się meczymy..... Olgha, naprawdę gładź normalnie!

A to nasze mieszkanko w końcu 31 tyg.
 

Załączniki

  • 30tydz.jpg
    30tydz.jpg
    33,9 KB · Wyświetleń: 44
  • 31 tydz.jpg
    31 tydz.jpg
    19,2 KB · Wyświetleń: 55
Dzieki dziewczyny;-)gładki jest i rozstępy tylko kolorem jaśniejszym się ujawniają .Już marzę o pazdzierniku i płaskim brzuszku,dziś miałam taki piękny sen :-Dbrzusio lepszy niz przed ciążą...ah te sny:rofl2:
Kroptusia-wygrywasz konkurs na najwygodniejsze mieszkano maleństwa!super brzuszek!!
elinek-też ślicznie i tak wysoko wygodnie:-)
szyszunka-masz co dzwigać ale to słodki ciężar:)
 
reklama
Do góry