reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia Zdjęcia Zdjęcia: brzuszki mamusie i bobaski

Dziex dziewczyny ;-)

Alex no niesamowite jaka ty figurasna!;-):-)
Kiedys ogladalam rozmowy w toku np i tam bylo,ze w ciazy 5 kilo poprzytywaly dziewczyny... szok! Ja mam problem z przytyciem.. tyje tylko w ciazy! Ale jak juz ktos 5 kg na cale 9 mc.. to dla mnie to niesamowite jest :confused::tak::-D

Michasia przepiekna sesja :-) Moj M powiedzial,ze tez mi zrobimy.. mysle,ze juz niedlugo ...:happy2:
 
reklama
No ja mam póki co 5kg na plusie, tzn. teraz być może już 6, nie wiem bo trzy tygodnie się nie ważyłam. W całym pierwszym trymeście przytyłam 1,5kg a teraz idzie mi równo kilogram na miesiąc. I nie odchudzam się! Jem normalnie, wyniki mam dobre, synek też zdrowy, choć mały jest robaczek. :blink:Wszystko od organizmu zależy. Tak szacuję że z ok.11kg w sumie przytyję. To przecież normalny wynik taki książkowy.:blink: Co innego kiedy kobity tyją po 7kg w ciągu całej ciąży to już faktycznie dziwne. :confused::szok: No chyba że rodzą wcześniaki wtedy jestem w stanie zrozumieć bo w sumie pod koniec się najwięcej tyje.
 
Hmmm... ja mam 9 na plusie-brzusio chyba taki standard, a mezus ostatnio z takim zdziwieniem spojrzał na mnie i z przerazeniem w oczach wypowiedzial brzeczace mi do tej pory w uszach slowa "Kochanie ten Twoj brzuszek taki wieeeeelki, on juz na pewno nie urosnie...wszystko z nim w porzadku ?" - i nie wierzy mi, ze on jeszcze z 2 razy urosnie ...dzidzia ma dopiero 1300 g - trzeba rosciągnąc się na dodatkowe 2 kg :)
moim zdaniem grunt to dbac o siebie..i maly i duzy brzusio(my) moze byc piekny - to czas kiedy mamy wygladac jak opiekuncze mamy a nie seksbomby :)
a tu link

Ile przytyjesz w ciąży
 
moja córcia :-)
 

Załączniki

  • 2009-06-25 20;44;42.jpg
    2009-06-25 20;44;42.jpg
    20,5 KB · Wyświetleń: 47
Michasia-super sesja!mały fotograf Ci rośnie:)
Alex-bąbelek jak po ukąszeniu komara;-)zgrabniuśki maxymalnie
Wstawiam mojego olbrzyma bo nie mogłam się powstrzymac i samodzielnie fotę dziś strzeliłam-w końcu początek 28tyg:-):-):-)
 
Olgha śliczny ten Twój olbrzym :tak:

a to mój brzusio w 28 tyg. ( robione w poprzedni poniedziałek :) ) ;-) dziś zaczynam 30 :-D:-D i lecę się szykować na wizytę u gina ...


showFullSize.php
 
Alex....mnie się coś wydaje że jak ty do 7 kilo dobijesz to będzie i tak dużo:tak::tak::tak::tak:...taka Twoja uroda... a brzusio słodki:tak:
Olgha....no pniękny brzusio...i konkretny..
Elunia....się maleństwo widać wygodnie wylożyło...
 
reklama
Do góry