reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia Zdjęcia Zdjęcia: brzuszki mamusie i bobaski

hej dziewczyny :) prześliczne te wasze brzuszki super fotki macie :) ja dzisiaj z nudów trochę popstrykałam to i brzuszkowi zrobiłam oto lokum mojej córci ( a na drugiej fotce tam gdzie brzuszek przodem jest to nawet widać jak się akurat wypięła hehe)
 

Załączniki

  • 29tc1.jpg
    29tc1.jpg
    19,4 KB · Wyświetleń: 55
  • 29tc2.jpg
    29tc2.jpg
    14,3 KB · Wyświetleń: 60
reklama
Naprawde śliczne te wasze bruszki i rzeczywiście duże... ja jak swój zobaczyłam na zdjęciu to się przestraszyłam:tak: bo z góry wydaje się taki malutki:-D a oto fotki mieszkanka Filipka:tak:31 tydzień
 

Załączniki

  • DSC02494.jpg
    DSC02494.jpg
    16 KB · Wyświetleń: 62
  • DSC02499.jpg
    DSC02499.jpg
    14,2 KB · Wyświetleń: 61
  • DSC02500.jpg
    DSC02500.jpg
    13,7 KB · Wyświetleń: 63
syla24 - jaka śliczna, okrąglutka piłeczka :-) przepiękny brzusio, i jaki fajny wystający pępuszek :-D ja mam taki głęboki pępęk, że chyba do końca ciąży nic mi nie będzie wystawało :laugh2:
 
syla24 - jaka śliczna, okrąglutka piłeczka :-) przepiękny brzusio, i jaki fajny wystający pępuszek :-D ja mam taki głęboki pępęk, że chyba do końca ciąży nic mi nie będzie wystawało :laugh2:

Dzięki! I dlatego ze taki okrąglutki to wszyscy mi mówili ze chłopak będzie, nawet jedna osoba mi nie powiedziała ze może to dziewczynka:tak: a pępek to naprawde mi wysadziło i wstydzę się nosic obcisłe bluzeczki:zawstydzona/y:
 
no to mój w 28+3 dni :-D
taka troszkę roznegliżowana, wybaczcie mi ;-)
 

Załączniki

  • Bez tytułu.jpg
    Bez tytułu.jpg
    13,1 KB · Wyświetleń: 63
Ostatnia edycja:
reklama
syla piękna piłeczka i fajny pępuszek :-D:-D:-D Tylko obcisłe bluzeczki przy takim brzuszku wchodzą w grę :-D:tak:
Lilith słodki brzusio!:tak:
enkawybaczam :rofl2: taki negliż aż miło oglądać ;-)
 
Do góry