reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia Zdjęcia Zdjęcia: brzuszki mamusie i bobaski

Michaśka cholero jedna tak mi kogoś przypominasz.. i nie wiem kogo... ktokolwiek to jest to chyba lubię tą osobę, bo jak tak na Ciebie patrzę to się taka ciepła wydajesz... wiem wiem.. w rzeczywistości to ty jędza jesteś na pewno :-D, ale na zdjęciach i tak super wyglądasz, ale nie schlebiaj sobie kochana,... to na pewno zasługa twojego małego fotografa :-D hihih

świetne te zdjęcia
 
reklama
dziękuję dziewczyny bardzo :-)
mój mały fotograf naprawdę pierwsza klasa.. muszę odkopac starą cyfrówkę i niech sobie pstryka zdjęcia.. bo wczoraj (chociaż na zdjęciach tego nie widać) umierałam z nerwów czy mi lustrzanki nie roztrzaska :-D ale jaką miał frajdę to szok.. co chwile się mnie pytał czy fajnie :-D aż się dziwię że takie poważne te zdjęcia wyszły bo momentami nie mogłam wytrzymac ze śmiechu :-D oczywiście żeby nie było że takie idealne fotki robił wykadrowane, to ja sama musiałam je potem w photoshopie wykadrować ;-)

Eli nie mam pojęcia skąd mogłabyś mnie znać :-D ale jędza nie jestem.. co najwyżej mam ostry dowcip czasami ;-)
Wszystkiego najlepszego z okazji jutrzejszego za mąż pójścia :-)
 
Michasia Twój maluch to normalnie we krwi ma fotografowanie :) Przecudne zdjęcia.... szczególnie te czarno białe z małym przy brzuszku, śliczne!
 
princi...no okrutnie grubiutka z tego boku jesteś:-D:-D:-D:-D:-Dnormalnie uśmiałam się ;-);-);-)(no bo ty przy mnie to chuderlaczek jesteś i nie mówię o brzuszku tylko o reszcie)...a brzuszek masz konkretny już:tak::tak:
Michasia..ale fajna sesja.taka ciepła, no i fotograf się spisał..zdjęcia super i aparat cały:-D:-D:-D
 
30 tydzień
picture8642.jpg

Z tej perspektywy zdaje sie byc większy :-D


 
Ostatnia edycja:
Alex... dostałam ataku śmiechu :-D przewijam stronkę w dół i w dół i w dół.. taka koszuleczka biała.. nonono.. a tu nagle takie PULT! :-D i taki bombelek sterczący :-D no prze urocze zdjęcie :-D
 
reklama
Do góry