reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia Zdjęcia Zdjęcia: brzuszki mamusie i bobaski

Z corcia.. a z tego boku jakbym grubsza byla :-D poczatek 26 tyg :blink:
 

Załączniki

  • SUC58024.jpg
    SUC58024.jpg
    16,1 KB · Wyświetleń: 75
reklama
toja-fotka przepiękna,strasznie mnie rozczuliła!też chcę taką samą na następnym usg pomolestuje gina:-)[/QUOTE]

a mój gin jak się rozczulił!:-)poprosił o to czy może zrobić sobie odbitkę i powiesił sobie na gazetkę w gabinecie.:tak:Moja córcia jest już gwiazdą:sorry2:
 
USG 30 tc.
100% dziewczynka:-D
 

Załączniki

  • 101_0046.jpg
    101_0046.jpg
    15 KB · Wyświetleń: 76
  • 101_0047.jpg
    101_0047.jpg
    14,6 KB · Wyświetleń: 74
  • 101_0050.jpg
    101_0050.jpg
    16,3 KB · Wyświetleń: 72
kasiunia córcia jak laleczka:-) będzie miała dziewczyna powodzenie:-D

ja swojego syneczka zobacze 2 lipca to też wrzuce fotki:-) mam nadzieje ze mu pysiorek nie zniknął bo już się przyzwyczaiłam ze to chłopiec;-)
 
Kasiunia ale słodziak, jakie ma ustka jak malinka!:tak:

zazdroszczę Ci że masz fotke potwierdzającą płeć, ja takiej nie mam:-(
 
reklama
jakie ładne brzuszki :-)
a to mój dzisiejszy :-) czyli 28t 5d :-)

dziecko ryczało że tata do pracy poszedł.. a uspokoił się jak aparat wyczaił i chciał zdjęcia robić :-) to mu wrzuciłam na stelaż i sobie tylko guziczek dusił :-) a oto efekty pracy mojego dziecka :-) Najpierw chciał słuchac dzidziusia i mieć zrobione z brzuszkiem zdjęcia..
DSC07410.JPG
DSC07411.JPG


a potem to już sam chciał robić :-) i caaałą sesję mi zrobił :-D
Bez%20nazwy%201%20kopia.jpg
Bez%20nazwy%202%20kopia.jpg
Bez%20nazwy%203%20kopia.jpg
Bez%20nazwy%204%20kopia.jpg
Bez%20nazwy%205%20kopia.jpg
Bez%20nazwy%206%20kopia.jpg
 
Do góry