reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia z USG, wizyty lekarskie, badania...

reklama
Ja dzisiaj po wizycie, wszytko ok, szyjka długa, twarda i zamknięta, nic nie przytyłam od poprzedniej wizyty, ostatnio mała bardzo była pobudzona, powiedziałam o tym ginowi, ale on stwierdził że przecież on nigdy ruchów nie czuł, to nie wie jak to jest, za 3 tyg. kolejna wizyta i tym razem jest szansa na USG.
 
Ostatnia edycja:
Inizgata - super, że wsio ok.

To u mnie też super. Nerki super. Lekarz dokładnie je zbadał. Oprócz tego przy okazji wyłapał jakieś przepływy i się podniecał, że super widać i wszystko idealnie :) Poza tym przepisał mi maść na te żylaki warg sromowych. Na temat twardego brzucha i pobolewania w boku nic nie powiedział. Dostałam też L4 do następnej wizyty, receptę na żelazo i dopegyt bo skończy mi się przed wizytą. Do tego na ten żel. Przytyłam 600 g. Więc nie jest źle. Szyjka długa, zwarta i zamknięta. Czystość pochwy ok. Junior fikał aż miło :) Choć tego nie odczuwałam a na USG tańcował :) Widać, że ma jeszcze dużo miejsca.

Jestem zadowolona, odetchnęłam z ulgą. Nie wiem ile Junior waży bo lekarz stwierdził, że jest taki pomiar okupiony dużą możliwością błędu i powinno się taki pomiar robić co 2 miesiące by był on bardziej wiarygodny.

Zaraz zeskanuję fotkę i wrzucę. Już dawno nie miałam co wrzucać :)

EDYCJA: wrzucam zeskanowaną i zrobione zdjęcie - nie wiem co wyraźniejsze :)

USG 25 tc.jpgDSCF5918.jpg
 

Załączniki

  • USG 25 tc.jpg
    USG 25 tc.jpg
    17 KB · Wyświetleń: 76
  • DSCF5918.jpg
    DSCF5918.jpg
    18,4 KB · Wyświetleń: 68
Ostatnia edycja:
Dzięki :)

Kasia - usta mięsiste i duże po tacie i mamie :) Będzie laski całował, że hej :) A i któreś z ujęć było jak otwierał buźkę, nie wiem czy to zdjęcie nie jest zaraz po tamtym :) Hehe
 
Grabola, ja przy wizytach nie mam USG tak więc nie wiem ile mała waży, może dowiem się za 3 tyg. bo będę lekarza molestować o USG.
MałaZosia widać że junior zadowolony i dobrze mu tam u Ciebie:-)
 
reklama
Ja ból gardła w ciąży bardzo szybko wyleczyłam płukaniem gardła mieszanką zaparzonego rumianku i szałwii. Ważne jest żeby płukać często ale krótko - dosłownie raz - dwa razy. Zbyt długie płukanie podrażnia gardło.
 
Do góry