reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia z USG, wizyty lekarskie, badania...

reklama
Mój prywatny nawet mi nie wspomniał o cytrynie, zalecił po 1 i 2 godz., a to własnie on zlecił mi to badanie, a NFZ stwierdził,że mam sobie cytrynę wycisnąć (pół) i zalecił mi po 1 godzinie tylko
 
Ja wypilam bez zadnej cytrynki i nawet dobre bylo;) slodkie ale nie takie złe jak mnie straszyli;) najlepiej szybko duszkiem pic.
 
Ja zamiast picia glukozy wybrałam kłucie palucha przez 3 dni. Niestety mimo 4 podejść ta glukoza się mojego żołądka nie trzymała i leciałam wymiotować po kilku łykach.

A tu mała panna T.

DSC_0751.jpg
 

Załączniki

  • DSC_0751.jpg
    DSC_0751.jpg
    10,5 KB · Wyświetleń: 69
Sesi śliczna,
Co do picia glukozy to ja wypiłam bez cytryny, wydaje mi się że sporo zależy od nastawienia, ja się nastawiłam że przecież lubię słodkie i jakoś poszło, gorzej było wytrzymać na poczekalni 2h jak dla mnie nie robiąc nic.
 
O ja też w tym tygodniu będę piła glukozę. Teraz wezmę ze sobą cytrynę bo jednak za słodkie to i mdłe strasznie.
A mi młody dokucza coraz bardziej tą pozycją poprzeczną bo boli mnie cała macica od tego rozciągania. Dzisiaj zaczęliśmy 26 tydzień , jeszcze tylko 14 tygodni.:-)
 
Glukozę miałam w zeszłym tyg, szybko wypiłam i po bólu . To jest Poprostu bardzo słodkie i tyle.
Marzycielka : ja tez mam małego w poprzek i podpisuje sie pod tym ze nie należy to do przyjemnych pozycji. Jestem ciekawa kiedy sie odwróci , w końcu mamy juz 29 tydz. Lekarz mówił ze do 36 tyg mam sie nie martwić , zobaczymy.
Dobranoc wszystkim
 
Dziękuje dziewczyny za wszystkieodpowiedzi. Jeszcze jedno krótkie pytanie- można kupić glukozę dzień przed? Może głupie pytanie, ale nie wiem w jakiej formie ona jest i jak ja przechowywać
 
reklama
Do góry