reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia z USG, wizyty lekarskie, badania...

Kiedyś nie było USG, nie badano przepływów i innych rzeczy i kobiety były spokojniejsze:-) choć wiadomo z drugiej strony że dzięki temu można wielu problemom zapobiegać:) orientujecie się może jakie są teraz normy przy oznaczeniu glukozy? po 2 godz wyszło mi 140 i tak sie zastanawiam czy to jeszcze norma czy czekają mnie kolejne problemy i wizyta w poradni:)
 
reklama
Loca cos jest w tym ci piszesz. Ja w uk mam mniej wizyt niz w pl,tylko 2 usg, zadnego badania krwi czy szyjki i uwierz, ze duzo spokojniejsza jestem niz w pl. Do tego pierwszy syn skrajny wczesniak :)
Ginger ja mialam normy wlasnie do 140 a teraz nie wiem. Mialy dzwonic na drugi dzien jakby wynik byl kiepski a ze cisza to mysle, ze wsio oki :)
 
Dziewczyny, bralyscie kiedys neo angin w ciąży? Kurcze ponad tydzien mam taki niemilosierny bol gardla, ze ani spac, ani jeść, masakra jakas. Poszlam do lekarza i dal mi krople homeopatyczne. .. ktore mi nic nie daly po kilku dniach stosowania. I wzielam wczoraj jedna i dzisiaj i teraz mam schize... niby na ulotce nie jest zabronione ale tak teraz wszyscy mowia, ze nic nie wolno ze juz sama panikuje:(
 
Karina
Ja polecam halset spray. Mozna w ciazy i nawet ulotka o tym mowi i dziala ekstra w porownaniu do tantum verde czy prenalenu. Takze bardzo polecam
 
Tylko, ze ja w De jestem:/ w Polsce bym sobie szybciej poradzila. Tu mowia, ze nie mozna i tyle... ehhh. Ale dzieki za podpowiedz, moze mi sie przyda jak bede w Pl;))
 
Ja leczyłam się czosnkiem i wodą z cytryną, jest też dostępny od niedawna *spam* Gardło tabl. do ssania, Tantum Verde też kobiety w ciąży stosują bardzo często, a jak Ci tak długo nie przechodzi to może jakiś antybiotyk by Ci sie bardziej przydał... masz oprócz tego jeszcze jakies objawy, typu podwyższona temp.?
 
Ja jestem przeziębiona od 1,5 tyg, leczę sie tylko cytryna, malinami i sokami. Podobno najważniejsze to dużo pic. I wcale nie prawda ze ciepłe napoje bo wtedy bakterie szybciej sie rozwijają. Mnie bolało gardło tylko 2 dni , dużo piłam chłodnych napoi i bol minął :) teraz juz tylko katar został :/ zdrowia życzę Karina
 
Ja jak boli mnie gardło to płuczę woda z woda utleniona. Jedna łyżka wody utlenionej na pół szklanki wody lub woda z sola ale to moze podrażniać gardło.
 
reklama
Nie mam... na poczatku tez leczylam sie miksturami: mleko, miod, czosnek + maslo. Teraz plucze gardlo wodą z solą, wodą z wodą utleniona i szalwia na zmianę. Myslalam, ze lekarz cos pomoze ale nic:( juz sie zaczynam martwić bo za dlugo to trwa. Objawy przeziebienia minely ale to gardlo i kaszel... Ehh. Chyba pójdę do innego lekarza:(
 
Do góry