reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia z USG, wizyty lekarskie, badania...

Mi dalej nie przechodzi. .. nie mam rumianku Ale ppwtorze jitro jeszcze z szalwia. Kupiłam jakies tabletki w koncu dla ciężarnych, jakas mala Iskierka nadziei, ze przejdzie. ..
czoperka dobrze, ze piszesz ontyn krotkim plukaniu, ja zawsze po kilka razy, raczej dlugo to robiłam. Probujemy dalej...;)

Mala Zosia śliczny skarbus! :)
 
reklama
karina88 ja używałam tantum verde w aerozolu, mi tylko to pomaga, można płukać solą z wodą ale mnie takie płukanie od razu ciągnie na wymioty.
 
Inzagata, MalaZosia super, że wizyty udane:)) ps.junior słodziutki;)

karina ja męczyłam się z przeziębieniem ponad miesiąc właśnie dlatego, że domowe sposoby w ogóle na mnie nie działają..wypiłam cały syrop *spam* a i tak skończyło się Duomoxem, po kilku dniach od odstawienia antybola znów choroba która przeszła w zatoki.. na gardło pomogła płukanka wody z solą, na kaszel mokry syrop prawoślazowy, wszystko konsultowałam z lekarzem. przy bólach głowy brałam apap, przy zatokach Sinupret i nasivin. teraz już jest lepiej ale dziś np mam chrypkę.
 
My właśnie po wizycie. Mały ma prawie 1400 , wiec wszystko ok. Trochę odpoczywać muszę to brzuszek nie bedzie twardnial. Szyjka długa i zamknięta :) . Widzieliśmy jajka wiec chłopak potwierdzony !!! Jeszcze ułożony skośnie , ale lekarz mówił ze do 34 tyg mam sie tym nie przejmować !!! Jesteśmy szczęśliwi ze Haroldowi jest dobrze :)
 
Mój non stop jest ułożony poprzecznie :-D po jednej stronie dupa a po drugiej glowa :-D ta pozycja jest dość bolesna :|

Gratuluję udanych wizyt :-*

Malazosia śliczny!!!!! :p
 
Witam czerwcowe mamy :)
Na początek gratuluje każdej z osobna cudownych dzieciaczków i udanych ,szczęśliwych wizyt. Choruszkom życzę szybkiego powrotu do zdrowia i radości z dalszej ciąży.
Jestem mamą rodzącą w sierpniu, mam jednak zlecone w tym tygodniu zrobienie krzywej glikemicznej. Czy byłybyście tak uprzejmę udzielić mi kilka wskazówek co do wypicia tego paskudztwa? Piłyście z cytryną?
 
Ja jesli mam byc szczera to glukoza mi nawet smakowala, tyle ze ja kupilam cytrynowa i przy piciu smakowala poprostu jak bardzo slodka lemoniada ;)
 
reklama
Do góry