reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia z USG, wizyty lekarskie, badania...

reklama
czesc dziewczyny mam dzis usg boje sie strasznie. powiedza mi plec i stwierdza czy wszytskie organy sie wyksztalcily. tutaj wyglada to troche inaczej niz w pl.
boje sie, ze cos moze byc nie tak, ze kruszynka nie jest zdrowa, czesto jeszcze mam mdlosci, wymiotuje mniej, ale wciaz ok3-4 razy w tyg:(. Usg jest o 12.15 a rano jeszcze jade do pracy moze to i dobrze nie bede sie tak denerwowac:)

Noelka, kochana nie stresuj sie! podskoczy ci ciśnienie i jeszcze sobie narobisz tym. Mnie też czasem bywa niedobrze, ale ja nie wymiotuje ( z zasady nigdy nie wymiotuje umiem powstrzymać się). Bąbelek na pewno jest zdrowy, każda z nas przed badaniami po prostu sie stresuje. Ja też mam dziś ostatnie prenatalne i sie martwię ale powiem ci że staram sie to kontrolować, podejść do tego na luzie. Radze ci zrobić tak samo. No worries :) Jak wrócisz podziel sie wrażeniami :)
 
noelka84 ja zawsze drze przed badaniem :zawstydzona/y: ostatnio cala sie trzeslam, poki zobaczylam mojego malego mezczyzne, ktory jak gdyby nigdy nic - ssie spokojnie palucha, kreci sie i wierci. obiecalam sobie wiecej luzu i teraz sie tego trzymam i Tobie tez zycze wiecej spokoju i cierpliwosci :tak:
 
Ja chyba zbyt prosto myślę, bo dla mnie najważniejsze by było zdrowe , zresztą dla tego zdrowia to chyba wszystko bym oddała i zgodziłabym się na rozmiar XXL , wiszące cyce :-D i brzuch do kolan.

i Kochana masz święta rację myśląc w ten sposób:-)
Jeśli chodzi o wagę dziecka warto uważać na słodyczę bo to po prostu nie zdrowe dla Maleństwa, zwłaszcza jeśli chodzi o mamy z tendencją do cukrzycy ciążowej.
Ja nie odmawiałam sobie jakoś, oczywiście starałam się jeść zdrowo i słodycze głównie mi zaszkodziły w tym zestawieniu bo Szczepcio mimo, że urodził się 2tyg po terminie miał 3,870kg a że był starsznie długi bo 60cm to i tak szczuplutko wyglądał.
Noelka kciuki zaciśnięte, będzie dobrze, czekamy na wieści niecierpliwie:-)
Nimitii, Makunia na Wasze relacje też oczekujemy, same dobre wieści poprosimy:-)
 
Ostatnia edycja:
Tak mi się skojarzyło z tematem wagi dziecka powyżej.
A mnie ostatnio , jak dla mnie śmieszną informację podała żona mojego kuzyna. Powiedziała mi abym za dużo nie jadła produktów z Omega 3 bo od tego to 4-5 kg dziecko urodzę a taki "kolos" to nie dobrze :szok::szok: Na coś takiego to bym chyba nie wpadła :rofl2::no: Nieraz mam wrażenie , że ludziom sie nudzi i dlatego wymyślają takie pierdoły. O to, by dziecko nie było za małe,z niską waga urodzeniową to słyszałam , że się rodzice martwą, ale żeby ograniczać pożywienie ze składnikami omega-3 by nie było za duże :-D:szok: :baffled: hhmmmmmmm

Ja chyba zbyt prosto myślę, bo dla mnie najważniejsze by było zdrowe , zresztą dla tego zdrowia to chyba wszystko bym oddała i zgodziłabym się na rozmiar XXL , wiszące cyce :-D i brzuch do kolan.

dla mnie też najważniejsze żeby było zdrowe, chodziło mi tylko że lepiej urodzic mniejsze dziecko. córka ważyła 4200 g i teraz marzy mi się takie 3200-3500
 
reklama
Trzymam kciuki za wszystkie wizyty :)
bądźcie dobrej myśli (wiem że to tak łatwo mówić)
ja też przed każdą wizytą mam stan przedzawałowy
:zawstydzona/y: :-D
 
Do góry