reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia z USG, wizyty lekarskie, badania...

Ewelinka szkoda że tak mało się dowiedziałaś na tej wizycie, mam nadzieję że w PL zdecydowanie lepiej ta wizyta wyglądać będzie.
03.2013 gratuluję udanej wizyty, i bardzo dobrych wieści oraz potwierdzenia płci.
 
reklama
03.2013 - super wieści, i już spora dzidzia , ja dzisiaj kończę 20 tydzień i myślałam , że może z 250g może mieć a tu widać , że więcej. Fajnie , że już wiecie na 100 % jaka płeć , my z mężem też się doczekać nie możemy naszego USG (8.11.2012) i mam nadzieję, że tez usłyszę tak jak ty , że rozwija sie książkowo :tak:
 
Nomi - ja przytyłam znacznie wiecej niz 6 kg, ale poza brzuchem i biustem tego nie widac. Nie jem duzo wiecej niz przed ciaza, ale znacznie czesciej... I wlasciwie od 3 tygodni nie tyje. wiec to chyba zalezy od organizmu... Zjadam sporo slodyczy, ale zawsze tyle jadlam, bo jestem czekoladożercą po mamusi (mój syn pewnie też, bo muszę codziennie miec cos slodkiego w ustach, inaczej źle się czuje) = życzę Ci silnej woli, bo ja bez czekolady nie przezyłabym tygodnia:D

Asinka - piekny film:)

Gratuluje udanych wizyt (Ewelince też, chociaż jej była średnio udana):)
 
natalia - no ja słodyczy jem teraz DUUUUżżzooo więcej :-):rofl2: Wcześniej jedynie jak miałam okres to czekolada na raz przez 2-3 dni, a w miesiącu to może jakieś 2-3 batoniki. Teraz mnie na te słodkie wzięło :zawstydzona/y: i smakuje jak nigdy :-D szczególnie pączki i bułki słodkie :rofl2: Ale dam im rade hihihihi zmienię trasę spacerów by nie chodzić obok cukierni :-) a na słodkie pójdę w sobotę z mężem na spacer. Raz w tygodniu takie święto pączka :-D:-D Bo teraz miałam święto pączka codziennie i to nawet nie jednego :rofl2: A posiłki --- jem na pewno częściej a przybieram na wadze także dlatego, że nie pracuję i nie chodze na żadne zajęcia typu joga dla ciężarnych. Ja jestem typ biegający, więc w pracy wszędzie mnie było pełno, nigdy nie szłam spokojnie tylko wszędzie wszystko szybko. Teraz nigdzie nie biegam, śpię ile chce, spaceruje max 2 godziny dziennie jeśli pogoda dopisze, nie mam żadnych stresów, a jak jestem głodna to podjadam . No i już prawie 15 tygodni jak nie palę - to kolejne kg :-)
A silna wola - dam rade, przerzucę sie na suszone owoce może , one też słodkie , podjem rodzynek i żurawiny zamiast pączka i też się zasłodze :-)
 
03.2013 super ze wszystko ok. najwazniejsze ze dzidzia zdrowa i sporo wazy
Ewelinka u mnie jest to samo jesli chodzi o prowadzenie ciazy... ale mowia jaka plec na drugim i zarazem ost. usg. obys sie dowiedziala wiecej w polsce!
 
Kiniajaka gratki synka,
Ewelinka w PL napewno więcej się dowiesz.
A ja po wizycie :) napewno bedzie dziewczynka :) ma już prawie 700 g więc chyba spora będzie patrząc na normy wagowe :) Wszystko pomierzone, ładnie rośnie lekarz długo oglądał i nie zauważył żadnych nieprawidłowości.
 
A ja po wizycie :) napewno bedzie dziewczynka :) ma już prawie 700 g więc chyba spora będzie patrząc na normy wagowe :) Wszystko pomierzone, ładnie rośnie lekarz długo oglądał i nie zauważył żadnych nieprawidłowości.

strasznie duża mój synek 22/23 tydzień i wazy 455 g jak tak dalej będzie Ci rosła to kolosa urodzisz :)
 
Tak mi się skojarzyło z tematem wagi dziecka powyżej.
A mnie ostatnio , jak dla mnie śmieszną informację podała żona mojego kuzyna. Powiedziała mi abym za dużo nie jadła produktów z Omega 3 bo od tego to 4-5 kg dziecko urodzę a taki "kolos" to nie dobrze :szok::szok: Na coś takiego to bym chyba nie wpadła :rofl2::no: Nieraz mam wrażenie , że ludziom sie nudzi i dlatego wymyślają takie pierdoły. O to, by dziecko nie było za małe,z niską waga urodzeniową to słyszałam , że się rodzice martwą, ale żeby ograniczać pożywienie ze składnikami omega-3 by nie było za duże :-D:szok: :baffled: hhmmmmmmm

Ja chyba zbyt prosto myślę, bo dla mnie najważniejsze by było zdrowe , zresztą dla tego zdrowia to chyba wszystko bym oddała i zgodziłabym się na rozmiar XXL , wiszące cyce :-D i brzuch do kolan.
 
e tam gadanie...ja urodziłam syna o wadze 4430 gram i długi na 59 i co szybko spadł z wagi wzrostem nadal przebija wszelkie normy ale najważniejsze , że jest zdrowy i silny:)) Więc początkowa wagą nie ma co się przejmować:-D
 
reklama
czesc dziewczyny mam dzis usg boje sie strasznie. powiedza mi plec i stwierdza czy wszytskie organy sie wyksztalcily. tutaj wyglada to troche inaczej niz w pl.
boje sie, ze cos moze byc nie tak, ze kruszynka nie jest zdrowa, czesto jeszcze mam mdlosci, wymiotuje mniej, ale wciaz ok3-4 razy w tyg:(. Usg jest o 12.15 a rano jeszcze jade do pracy moze to i dobrze nie bede sie tak denerwowac:)
 
Do góry