reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia z USG, wizyty lekarskie, badania...

Fajnie bylo dzis na usg, robil je taki mlody, mily Pan. Niestety dzidzia jest uparta jak tata i nie chciala sie przekrecic. Lezy bardzo nisko. Glowe ma az przy samym kanale rodnym. Po jakichs 20 min przerwalismy usg, mialam isc troche pochodzic do poczekalni. Wiec skakalam. chodzilam po schodach, ale nie dalo to zadnego rezultatu. Wydaje mi sie, ze mu tak wygodnie i mozliwe, ze nie bedzie sie przekrecal.

Mamy wrocic 26 listopada i powtorzymy usg, nawet jak maly sie nie przekreci to bedzie juz wiekszy i bedzie juz lepiej widac narzady. bylo widac raczki, nozki, dwie nerki, pecherz moczowy, ale nie dalo sie zbadac serduszka i glowy.

Spytalam sie o plec i powiedzial, ze chlopczyk ja wogole tego nie widzialam. Ale nigdy nie ma 100% pewnosci. Na nastepnym usg potwierdze to. Maz sie strasznie cieszyl, az mi glupio bylo tak sie smial:) Ja czulam, ze dziewczynka tez moze dlatego, ze zawsze chcialam, a wyszedl chlopak:) Wazne, ze na razie wszytsko jest ok.
W srode mam jakies spotkanie z lekarzem w szpitalu nie mam pojecia po co. Dam wam znac pozniej.

dziekuje za kciuki:)
 
reklama
noelka dobrze ze wizyta pomyslnie ;-) moze faktycznie maly sie zle ulozyl. a chlopczyka chcialas?


dziewczyny ja dzis bylam na moim ostatnim USG, wiec cala noc nie spalam, tak sie stresowalam. cale szczescie wszystkie narzady sa, serduszko funkcjonuje prawidlowo, dzidzia ma 350 g i co najlepsze DZIEWCZYNKA :-D
 
Dziewczyny gratuluje udanych wizyt i poznania pulci. Ja mam wizyte za tydzien ale nic pewnego ze dzidzia sie pochwali co ma miedzy nozkami:-D
Co do wagi to ja przy Laurze nie braam Omega 3 a i tak urodzia sie ponad 4kg, mysle ze to raczej bylo przez slodycze:tak: a wcinalam je na okraglo. Teraz sie pilnuje:sorry:
 
hej

Dziewczyny co tam 4 kg moja babcia urodziła mojego tate bagatela 5 kg-wego:-D ale wiadomo były inne czasy i cukrzyca ciężarnych nie była diagnozowana a to jest najcześciej choc nie zawsze "wina" takiej masy noworodka.
ja mam 4,5kg na plusie choc sie nie obżeram słodyczami aż sie boje myślec do ilu dojdę:-)byle poniżej 20 kh heheh.
 
Moja intuicja mnie zawiodła i to jednak będzie chłopiec :) :) drugi psotnik... Dyskutujemy nad imieniem.... Zenek, Aleks, Adaś, Ignaś, Staś, Ludwik...

A i muszę pozbyć się tych ślicznych różowych ubranek, więc gdyby któraś chciała około 150 szt. za drobną sumkę to zapraszam.

I chłopczyk na 100% bo sprawdzał trzy razy jak usłyszał że różowe zakupy zrobiłam. Mówi że nie ma watpliwości...
 
Noelka, Herbata, Deizzi, Szkiełko - gratuluję udanych wizyt:-). Ja też już po, wszystko jest ok, dostałam tylko Urosept i Clotrimazol na moje ciągłe problemy z infekcjami. Z Uroseptu nawet się ucieszyłam, bo PH moczu wyszło mi = 8 i trochę mnie to niepokoi.
A poza tym pięknie. Szyjka podobno bardzo długa i ładna, wyniki krwi też super. Teraz czeka mnie powtórka z toxo i test na obciążenie glukozą. Ale to za jakieś 3 tygodnie.
Aha... no i niestety nie dostałam L4, choć na to liczyłam po cichu. Nie zapytał czy potrzebne, a ja jakoś nie chciałam się dopraszać, bo tak głupio:sorry:. Ale trochę zawiedziona jestem, bo już bym chętnie w domu posiedziała.
 
reklama
Deizzi u mnie wszyscy liczyli na chlopca, wiec wiem co czujesz, choc ja akurat liczylam sie z opcja drugiej dziewuchy i bardzo mnie ona cieszy :tak:

makunia fajnie ze z szyjka wszystko dobrze, moglas jednak napomknac o l4... trzeba sie oszczedzac ;-)
 
Do góry