reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia z USG, wizyty lekarskie, badania...

dzięki kochane za pocieszenie :-)

staram sie nie forsowac, ale przy dzieciakach to trudno plackiem leżeć....
ale dzisiaj zamówiłam pizze na obiad coby nie stać przy garach ;) chociaż pewnie na kolacje naleśniki zrobię więc i tak postoję ;)

truskaffka - zastrzeliłas mnie z tą szyjką wewn i zewn ;) nie mam pojęcia - podpytam pani dr - teraz mam wizyte 6go - po 2 tygodniach własnie.... ale raczej ta zewn ma 26 mm, w środku pani dr mówiła, że wszystko ok....
u mnie pewnie to kwestia 3 ciąży, no i tej pękniętej szyjki.... pani dr prowadzi mi już trzecią ciążę, zajrzała do poprzednich zapisków gdzie nic takiego sie nie działo, stąd pewnie ta decyzja....
no i powiedziała, że troche to też przez to, ze młody cały czas leży na dole i zrobił sobie rodzaj kołyski z mojego dołu brzucha :tak: ma nadzieje, że młody juz zaraz na tyle podrośnie, że już sie nie będzie mieścił i pójdzie do góry, przez co odciąży szyjkę...
pożyjemy, zobaczymy, na razie jest ok.....
 
reklama
Heledorka to mnie teraz zaskoczyłaś, widać Iraldia jeszcze gorsza niż reszta uk;-) dobrze, że w takim razie do PL już niedługo lecisz:-)

Agula super, że Jasio zdrów i pięknie rośnie, szkoda tej Twojej szyjki ale mam nadzieję, że te pierścionki pomogą;-) a tak serio to oszczędzaj się jak tylko możesz, choć wyobrażam sobie, że przy dwójce dzieciaczków to wcale nie łatwa sprawa.

Asinka jeszcze raz gratuluję Córy:-)

U mnie na razie skaner nie działa więc ze zdjęć nici:(
a zdjęcia w 3d super, Asinka Tymonek już w brzuchu śliczny bobas był!:-) Mam nadzieję, że uda mi się namówić Męża i taki sobie prezencik na Gwiazdkę zrobimy
 
Hej hej

Na szybko wpadam niestety, ostatnio chrzani mi sie komp:wściekła/y: Nadrobilam tylko ten watek.

U mnie po wizycie: sliczny, zdrowy, dorodny chlopczyk:-) Nasze szczescie Juleczek. Kamien spadl mi z serca! Bylam troche zestresowana, dzieciaczek tez i zaslanial sobie buziaka stopkami - niezle mial lekarz z nim przeboje:-D Siedzi na pupie z nozkami wlasnie jakos na glowie, stad takie kopanie po szyjce , jak uda mu sie je wyprostowac:sorry2: Lekarz obejrzal tez szyjke i powiedzial, ze w sumie niezle trzyma. Jest wiec lepiej, niz myslalam. Same dobre wiesci:-)

Banankowa
, Onesmile, serdecznie gratuluje zdrowych szkrabikow :-)

Kania, najwazniejsze ze wszystko OK, niedlugo napewno sie dowiesz, w jakim kolorze bedzie wyprawka

Agula
, kciuki za szyjke.... Wszysto bedzie dobrze, musisz sie tylko bardziej oszczedzac (wiem, przy dzieciach latwo powiedziec...)

Asinka, super ze zdrowe, niech Ci sie potwierdzi co tam sobie wymarzylas;-)

Ewelinka, ja tez mam dziwne smaki w tej ciazy i zupenie inne niz w poprzedniej! Cokolwiek bedzie, niech bedzie zdrowe i tyle. Zobaczysz, jak synkow sie kocha- przeciez to oni sa oczkami w glowie mamusi;-)

Truskaffko, ja sie wlasnie dowiedzialam, ze u mnie z ta zewnetrzna nie jest tak zle, pomimo, ze zewn. strasznie krotka. A kiedy bedziesz miec polowkowe?
 
reklama
Do góry